Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

"Wolność" zatrudnia bezrobotnych

Elbląg, "Wolność" zatrudnia bezrobotnych

Są już efekty realizowanych od początku października porozumień w sprawie zatrudnienia osób bezrobotnych w spółce Wolność zawartych pomiędzy zarządem spółki a prezydentem Elbląga Henrykiem Słoniną oraz Iwoną Radej, kierownikiem Powiatowego Urzędu Pracy. W ciągu ostatnich dni spółka zatrudniła 58 osób i do końca miesiąca będzie zatrudniać kolejnych bezrobotnych.

Wszystkie strony tych porozumień zobowiązały się podjąć wspólne działania mające na celu zatrudnienie w bieżącym miesiącu docelowo 100 bezrobotnych w firmie.
     - Prezydent Słonina zobowiązał się udzielić pomocy przy zatrudnieniu osób w spółce poprzez wykorzystanie aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu, a także stosowanie polityki podatkowej sprzyjającej zatrudnianiu bezrobotnych - mówi Artur Zieliński, rzecznik prasowy prezydenta miasta. - W październiku, zgodnie z zapisami porozumienia w ramach aktywnych form przeciwdziałaniu bezrobociu, Powiatowy Urząd Pracy skieruje do zatrudnienia w Wolności 50 osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP, w tym 25 osób w ramach prac interwencyjnych i 25 osób ze staży absolwenckich.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Świetnie, że prezydent Elbląga tak aktywnie działa przeciwko bezrobociu... Zwłaszcza teraz, przed wyborami :-) Chciałbym się dowiedzieć, gdzie jest opublikowana ta polityka podatkowa sprzyjająca zatrudnianiu bezrobotnych - rozumiem, że to dokument oficjalny? Chętnie skorzystam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Argonauta(2002-10-16)
 • To chyba jakaś nowość w Elblagu? Czy teraz żeby kogoś zatrudnić wymagane jest porozumienie z prezydentem?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Witek(2002-10-16)
 • No mamy tu doczynienia z tzw. KIEŁBASĄ PRZED WYBORCZĄ - tylko dlaczego Ci z góry przypomnieli sobie o bezrobotnych teraz przed wyborami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  e(2002-10-16)
 • LUDZIE TO ZAWSZE MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA: JAK NIC NIE ROBIĄ TO NARZEKAJA, A JAK DO CZEGO DOJDZIE JEST JESZCZE GORZEJ. WIĘC PROSZĘ SIE ZASTANOWIC CO WLASCIWIE JEST LEPSZ BIERNOŚC AWS KIEDY DOSZLI DO WLADZY CZY PROBY RATOWANIA JESZCZE CZEGOKOLWIEK CZEGO NIE ZDAZYLI ROZWALIC TAMCI.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  B.....(2002-10-16)
 • Chcialbm oswiecic B... AWS ratowala Polske przed zaraza KOMUNIZMU.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2002-10-16)
 • no nie można wszystko ale ten styl ....czas na zmiany ...po słoninie dobre będzie wszystko
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2002-10-16)
 • ,a w Listopadzie 200 osób zwolnią! To porozumienie dotyczy zatrudnienia tylko w tym miesiącu. Chyba że zatrudni ich Nowaczyk( po wyborach) lub syndyk.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  +_(2002-10-16)
 • Po co ta gorączka. Jeszcze nikt nikogo nie zatrudnił. I prawdopodobnie do wyborów już nie zdąży, a potem to już.........
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  wiedzący(2002-10-17)
 • Jak to możliwe (?) że prezydent SŁONINA kupuje ośrodek wczasowy "TĘCZA" wraz z gruntem za śmieszne 3000 zł!!! Który jest wart 1000 razy więcej, około 3 mln. Samą Słoniną się nie wyrzywimy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  serser(2002-10-17)
 • Plus (+) ma rację. Znam trochę sytuację z Wolnością - zarządzanie w tej spółce kuleje. To już jest nagminne, że najpierw zatrudnia się kilkadziesiąt osób, by po 2 miesiącach ich zwolnić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ABC(2002-10-17)
 • Wiecie dlaczego zwalniają? Po prostu dostaja pieniądze na bezrobotnych, a potem....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  +_(2002-10-17)
 • Czy oprócz krytyki wasze (no właśnie co ?) są zdolne do czegokolwiek innego ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  małpa(2002-10-17)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Audi
Serwis i oryginalne części Volkswagen