Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagłosuj na Eurolidera!

Elblążanie – Halina Cieśla i Rafał Kućmański zostali nominowani w konkursie o Nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider 2009. Kapituła konkursu wybierze zwycięzców, a internauci będą mogli zagłosować na swojego laureata, który otrzyma nagrodę publiczności. Oddać swój głos można na stronie do 28 kwietnia.

Halina Cieśla - prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”, członek Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Łączy Nas Kanał Elbląski”, współautorka projektu „Anielskie smaki diabelskie atrakcje” realizowanego przez ESWIP w Elblągu i finansowanego z Funduszy Europejskich. Wartość projektu to ponad 86 tys. zł.
     Kandydatka nie tylko uczestniczyła w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie projektu, ale także opracowała diagnozę środowiska lokalnego Aniołowa, wypracowała wizję rozwoju wsi, zorganizowała imprezę podsumowującą projekt tj. „IV Międzyregionalny Zlot Miłośników Aniołów”, wypracowała tematykę warsztatów uzgodnioną z mieszkańcami, zorganizowała i przeprowadziła warsztaty kulinarne.
     Rafał Kućmański jest pomysłodawcą 15 projektów o łącznej wartości ponad 280 mln zł. Część projektów (8) uzyskało dofinansowanych ze środków przedakcesyjnych, część (7) z Funduszy Europejskich dostępnych w Polsce od 2004 r. Pan Rafał Kućmański uczestniczył w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie tych projektów i był bezpośrednio zaangażowany w ich realizację.
     Działania kandydata współfinansowane z Funduszy Europejskich wspomagają m.in. rozwój przedsiębiorczości, innowacji i transfer technologii. Wśród zrealizowanych przez kandydata przedsięwzięć są m.in. następujące projekty: „Elbląski Park Technologiczny: badania, analizy wspierające budowanie regionalnego systemu innowacji”,  „Wsparcie MŚP działających w sferze innowacji i transferu technologii regionu sąsiedztwa” oraz „Modrzewina: budowa systemu infrastruktury drogowej dla nowych terenów inwestycyjnych w Elblągu”. Pan Rafał Kućmański pracuje w Urzędzie Miejskim w Elblągu na stanowisku Naczelnika Wydziału Strategii i Funduszy Unijnych.
     Kapituła oceniała w szczególności skalę zmian, jakie w wyniku realizacji działań kandydata nastąpiły bądź następują w lokalnym środowisku i w jakim stopniu działania kandydata przyczyniają się do aktywizacji obywatelskiej lokalnej społeczności.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna III