Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zajęcia praktyczno-badawcze w powiecie elbląskim

Elbląg, Zajęcia praktyczno-badawcze w powiecie elbląskim

Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych Euro zaprasza na konferencję podsumowującą projekt „Zajęcia praktyczno-badawcze w powiecie elbląskim. Pilotażowy program wdrożenia nowego przedmiotu nauczania w szkołach podstawowych i gimnazjach”. Konferencja odbędzie się 19 listopada w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki 132. Rozpoczęcie o godzinie 10.

W maju 2011 roku w jedenastu placówkach oświatowych powiatu elbląskiego ruszył projekt zajęcia praktyczno-badawcze. Realizatorem projektu jest Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych Euro w partnerstwie z Uniwersytetem Gdańskim. Projekt został stworzony z myślą o uczniach i uczennicach szkół podstawowych i gimnazjów powiatu elbląskiego w wieku 11-15 lat. Jego głównym celem jest zwiększenie zainteresowania młodzieży kontynuacją kształcenia na kierunkach przyrodniczych. W tym celu zaproponowano nowy system nauczania przedmiotów przyrodniczych oparty na praktyczno-badawczej pracy uczniów.
     Celem konferencji podsumowującej projekt ZPB-innowacje jest przedstawienie szerszej publiczności osiągnięć projektu. Uczestnicy dowiedzą się jak przebiegała realizacja projektu oraz poznają szczegóły produktu finalnego projektu - Modułu ZPB. Dzięki panelowi dyskusyjnemu z udziałem nauczycieli i dyrektorów szkół biorących udział w projekcie uczestnicy będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio jak wdrażać i prowadzić zajęcia praktyczno-badawcze w swojej szkole. Program konferencji zostanie także rozszerzony o tematykę związaną z potrzebą wprowadzenia zmian w polskim systemie nauczania przedmiotów przyrodniczych oraz o zagadnienia związane z rolą eksperymentu w procesie kształcenia. Każdy z uczestników otrzyma zestaw materiałów konferencyjnych oraz pakiet produktów finalnych ZPB.
     
     Konferencja odbędzie się 19 listopada w Hotelu Młyn przy ul. Kościuszki 132. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 10. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres e-mail: konferencja@zpb-innowacje.pl lub poprzez dostarczenie go pocztą na adres:
     Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych Euro
     Elbląg, ul. Rodziny Nalazków 20.

     
     Termin nadsyłania zgłoszeń: 16 listopad. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Wszystkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną na adres: konferencja@zbp-innowacje.pl. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się formularz zgłoszeniowy, harmonogram oraz regulamin konferencji.
     
     
Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     
     
--------- Reklama ----------
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl