Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zamień stare mieszkanie na nowe

 
Elbląg, Zamień stare mieszkanie na nowe

 Firma Freedom nieruchomości, jako biuro sprzedaży inwestycji Słoneczne Bielany wprowadza na elbląski rynek autorski program mieszkanie w rozliczeniu.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą poprawić swoje warunki mieszkaniowe, poprzez zamianę starego, używanego lokalu na mieszkanie nowe. System jest bardzo prosty, działający na podobnej zasadzie jaka obowiązuje np. przy kupnie nowego samochodu w salonie. Oddajemy stare auto, a z salonu wyjeżdżamy nowym, lśniącym wozem. Podobna zasada obowiązuje przy programie mieszkanie w rozliczeniu, którego autorem jest Jarosław Kraiński – licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Klient wybiera wymarzone mieszkanie w inwestycji Słoneczne Bielany, następnie doradca firmy Freedom nieruchomości dokonuje oględzin lokalu i po zapoznaniu się z jego stanem prawnym wykonuje opinię o wartości rynkowej mieszkania. Opinia uwzględnia położenie lokalu, standard, wyposażenie, wiek i stan techniczny budynku, a w końcu ceny transakcyjne lokali podobnych. Opinia zostaje przedłożona Developerowi, który podejmuje decyzję o przyjęciu mieszkania do programu. Po zaakceptowaniu warunków transakcji przez obydwie strony umowy następuje zawarcie umowy deweloperskiej, a po zakończeniu inwestycji klient przeprowadza się do nowego mieszkania.
     
     Korzystając z programu klient:
• unika stresu związanego ze sprzedażą starego mieszkania,
• minimalizuje ryzyko połączenia transakcji,
• uzyskuje komfort związany z przeprowadzkami,
• podnosi swoją zdolność kredytową – mieszkanie stanowi ogromny wkład własny,
• otrzymuje bezpłatne wsparcie doradców kredytowych Domu Kredytowego Notus.
     
     Inwestycja Słoneczne Bielany przy ul. Nowogródzkiej to spełnienie marzeń wielu klientów. Ich charakterystyczna architektura, przestrzeń, niewysoka zabudowa, rozległe tarasy i duże balkony, winda, hala garażowa w podziemiu, to elementy wyróżniające tę ofertę. Innym, bardzo ważnym elementem tej inwestycji jest również jej usytuowanie względem poziomu morza. Centrum Elbląga to wysokość zaledwie 2 metrów n.p.m., tymczasem inwestycja Słoneczne Bielany położona jest na wysokości aż ponad 70 metrów n.p.m. Szczególnie doceniają to okoliczni mieszkańcy, którzy potwierdzają odmienność klimatu w tym rejonie miasta - tutaj jest zawsze cieplej latem, a średnio o 2 stopnie chłodniej zimą.
     
     Mieszkańcy tego rejonu Elbląga również znacznie rzadziej skarżą się na dolegliwości związane ze schorzeniami reumatycznymi czy schorzeniami górnych dróg oddechowych. Wiedzę o warunkach klimatycznych w mieście posiadali już nasi przodkowie i dawni mieszkańcy Elbląga.
     
     Aby zgłosić swoje mieszkanie do programu wystarczy zadzwonić do siedziby Freedom nieruchomości lub odwiedzić nasz oddział przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Telefon kontaktowy 55 233 25 39, adres e-mail: elblag@freedom-nieruchomosci.pl.
     
--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl