UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Wybory niedługo pamietajcie: PIS było przeciw, PO całe sie wstrzymało za projektem ustawy Kukiz 15 o ochronie polskiego mienia przed roszczeniami z tyt akt 447.. . Pamietajcie przy urnach, tak dbaja o nasze mienie i własność!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 28
  nie tym razem(2019-08-06)
 • Po minusach widzę, że stada baranów nie przekonałeś.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 8
  (2019-08-06)
 • RobertKoliński Barany to dają się podpuszczać innym niedouczonym baranom, które nie mają pojęcia - podobnie jak ignorancka administracja niepełnosprytnego rewizora z Waszyngtonu - że Polska swoje roszczenia wobec obywateli pochodzenia żydowskiego uregulowała już w 1960 roku układem Cyrankiewicz-Kennedy i stosowną, zawartą wtedy umową indemnizacyjną, zaś jankeski senat to sobie może tyle, co i polski w sprawie wiz - pisać na Berdyczów. Barany nadwiślańskie dogadują się świetnie w tej kwestii z baranami zaoceanicznymi oraz tymi ze Wzgórz Golan, którym najbardziej zależy na grzaniu tego dawno już załatwionego tematu podczas kolejnej (po jankeskiej) wyborczej kampanii w ostatnich miesiącach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 4
  RobertKoliński(2019-08-06)
 • @RobertKoliński - Panie Koliński, pytam z troski o Pana. Czy Pan się dobrze czuje? To już Pana drugi komentarz z sensem w tym tygodniu! Już drugi raz się z Panem zgadzam. A przecież Panu nie wypada pisać takich rzeczy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 2
  Nacjonalista(2019-08-06)
 • RobertKoliński @Nacjonalista - Dlaczego nie wypada? Z sensem pisać, mówić i postulować w obronie polskich interesów społecznej, pracowniczej lewicy jak najbardziej wypada, co też niniejszem czynimy, jako i przez wieki wieków;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  RobertKoliński(2019-08-06)
 • @RobertKoliński - No właśnie, nie wypada Wam tego robić. Sprzeciwianie się w czymkolwiek Starozakonnym, to przecież jawny antysemityzm! Ale mam nadzieję, że kiedyś staniemy razem obok siebie podczas manifestacji sprzeciwiającej się tym nieuzasadnionym roszczeniom.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 1
  Nacjonalista(2019-08-06)
 • RobertKoliński @Nacjonalista - W tej akurat sprawie (i o ile w manifestacji nie będą uczestniczyć jawni naziole, bo jednak szanować się trzeba:), podobnie jak np. w sprawie poparcia dla słusznych dążeń narodu palestyńskiego czy kurdyjskiego, lub sprzeciwu wobec polityki Apartheidu prowadzonej przez współczesne, rasistowskie państwo Izrael, można na mnie jak najbardziej liczyć:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 1
  RobertKoliński(2019-08-06)
Reklama