Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmiana w „skarbówce”

Od poniedziałku 11 września obsługa kasowa klientów Urzędu Skarbowego w Elblągu realizowana jest w siedzibie urzędu przez Spółdzielczy Bank w Brodnicy Oddział w Elblągu.

Jak informuje Aneta Szyc z elbląskiej „skarbówki”, podatnicy nie mający obowiązku rozliczania się z Urzędem Skarbowym bezgotówkowo, wpłacając swoje zobowiązania podatkowe, w dalszym ciągu nie będą ponosić kosztów prowizji.
     Aby ułatwić dokonanie wpłaty, udostępnione zostaną druki dowodów wpłat z wypełnionymi numerami rachunków bankowych Urzędu Skarbowego dla poszczególnych rodzajów zobowiązań podatkowych. Wpłacający wpisywać będzie jedynie swoje dane osobowe oraz określać wysokość, rodzaj zobowiązania i okres, którego zobowiązanie dotyczy.
     Urząd Skarbowy w Elblągu zapewnia, że poczyni wszelkie starania, aby klienci nie odczuli zmiany organizacji obsługi kasowej.
     Wzory wypełnionych dowodów wpłat umieszczono na stronie internetowej www.olsztyn.is.gov.pl/us/2805 lun www.uselblag.end.pl.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy