Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zobacz plany, zgłoś uwagi

 
Elbląg, Zobacz plany, zgłoś uwagi
Plany zagospodarowania przestrzennego można oglądać w UM lub w Internecie. Można też zgłaszać uwagi (fot. UM Elbląg)

W Urzędzie Miejskim wyłożone są projekty miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu przyległego do Parku Traugutta i ulicy Bema wzdłuż rzeki Kumieli oraz terenu przemysłowego w rejonie rzeki Elbląg i ulicy Elektrycznej. Można zgłaszać uwagi.

Projekt zagospodarowania terenu przyległego do Parku Traugutta i ulicy Bema wzdłuż rzeki Kumieli w Elblągu wyłożony jest w terminie 15.03-16.04.w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego, ul. Łączności 1, pokój 52 (wieża),w godz. od 9 do 14 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
     Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17 w sali 301 UM.
     Każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie może wnieść uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Elbląg z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 16 maja.
     Od 2 kwietnia do 4 maja, również w Referacie Planowania Przestrzennego, wyłożony zostanie projekt zagospodarowania terenu przemysłowego w rejonie rzeki Elbląg i ulicy Elektrycznej (zobacz projekt). Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17 w sali 301 UM.
     Uwagi można wnosić do 6 czerwca.
Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do salonu
Obraz na płótnie
Fototapeta lateksowa 290x260 cm - Sowy
Fototapety dziecięce