Poniedziałek 12-11-2018, imieniny Renaty, Witolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Wiadukt oświetlony Wiadukt oświetlony

Zostań przedsiębiorcą

Przypominamy, że Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej realizuje projekt „Zostań przedsiębiorcą w podregionie elbląskim”. Program skierowany jest do osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej na terenie powiatu braniewskiego, działdowskiego, elbląskiego, iławskiego, nowomiejskiego i ostródzkiego.

Celem projektu jest dostarczenie kompleksowego wsparcia osobom, które zainteresowane są rozpoczęciem własnej działalności. W rezultacie ma powstać dwadzieścia nowych podmiotów gospodarczych. W ramach wsparcia uczestnicy projektu wezmą udział w szkoleniach dotyczących planowania, zakładania i organizacji mikroprzedsiębiorstwa. Udostępniony zostanie im również specjalny serwis internetowy, wspomagający proces zdobywania wiedzy, umożliwiający konsultacje w trakcie uczestnictwa w projekcie i wymianę doświadczeń ze wszystkimi uczestnikami projektu.
     Spośród uczestników programu wyłonionych zostanie dwadzieścia osób, którym zostanie przekazana comiesięczna pomoc pomostowa w wysokości 700 zł (na opłacenie obowiązkowego Ubezpieczenia Społecznego, Funduszu Pracy i Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych) oraz jednorazowa dotacja inwestycyjna do wysokości 20 000 zł (stanowiąca 75 proc. kosztów inwestycji).
     W projekcie „Zostań przedsiębiorcą w podregionie elbląskim” mogą wziąć udział osoby fizyczne niezarejestrowane jako bezrobotne, zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą (bez względu na wiek, płeć, posiadane doświadczenie zawodowe) z wyłączeniem osób, które były właścicielami przedsiębiorstwa i prowadziły działalność gospodarczą po 1 stycznia 2004 r.
     Więcej informacji udziela Maciej Felski pod numerem telefonu 089 521 87 82 lub drogą elektroniczną: przedsiebiorca@frdl.olsztyn.pl,
link do projektu: www.przedsiebiorca.frdl.olsztyn.pl
     Program „Zostań przedsiębiorcą w podregionie elbląskim” finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej i budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------


     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • "jednorazowa dotacja inwestycyjna do wysokości 20 000 zł (stanowiąca 75 proc. kosztów inwestycji)" - za tyle to można warzywniak otworzyć na rynku. Ten kraj to parodia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  buahaha(2006-08-08)
 • A ile trzeba zapłacić, żeby być w tej szczęśliwej 20?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Realista(2006-08-08)
 • 20,000 :):):), sprzedawcą pietruszki można zostać.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  .(2006-08-08)
 • Do "O.K." kilka pytań: - co z tymi małymi przedsiębiorcami ztrudnijącymi od 2 do 6 osób co ledwo wiaza koniec z koncem? - czy dla nich także jest pomoc? -czy mogą liczyć na zmniejszenie składek ZUS i UC?? - z kim gadać o dodatcjach? - ile trza zapłacic żeby je dostać? -czy ktoś nad tym wszystkim ku..a ma kontrolę???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  realista(2006-08-08)
 • Wszelkie pytania proszę kierować do osoby wskazanej w tekście
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  OK(2006-08-08)
 • "W projekcie „Zostań przedsiębiorcą w podregionie elbląskim” mogą wziąć udział osoby fizyczne n i e zarejestrowane jako bezrobotne," - ciekawy warunek. O co tu chodzi? A jak ktoś jest zarejestrowany, to ma się wyrejestrować? Czy może program jest dla osób pracujących? - Nie wiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  szeba(2006-08-09)
 • trochę niejasności w tym artykule
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-08-09)
 • a dlaczego każdy ma coś sprzedawać? mozna przecież śwwiadczyć usługi. wtedy nie trzeba się martwić, że na pietruszkę nie starczy... ludzie myslcie czasem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zmora(2006-08-25)
 • Ostrzegam wszystkich chętnych że jest to tylko i wyłącznie akcja w celu poprawy statystyki bezrobocia . Na identyczna akcje daliśmy sie nabrać przez EIPH w ramach pomocy dla bezrobotnych. Było nas w kilku grupach ok. 300 osób. Na poczatku były zapewnienia . Pomoc w rozp[oczeciu działalności , opieka prawna , grant z UE na poczatek itd.itd,itd. Po kilku tygodniach z obietnic została informacjia że na razie nic nie wiadomo , Olsztyn nic nie wie itd. pod koniec tego tzw. kurzu oświadczono nam że mamy najpierw otworzyc włąsna działalność , rozpocząć ja i może może ktos ok10 osób wygra konkurs. Ale to nic pewnego. Moi znajomi dali się na to nabrac , założyli działaolnośc . EIPH ich olała , a komornik siedzi im dzisiaj na kontach. Jedyny pożytek z takich akcji , to ekstra wynagrodzenie dla wykładowców którzy bez wysiłku zgarniaja kase. E naiwni bezrobotni. Pomimo że Elbląska Izba Przemysłowo handlowa zna ich adresy , nie wysiliła sie nawet na słowo przepraszam za zrobienie z Państwa wariatów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-08-25)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem