Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Alternatywna metoda leczenia grzybicy paznokci laserem Lunula

 

 Usuwanie grzybicy paznokci i innych schorzeń płytki paznokciowej jest możliwe dzięki naświetlaniu dwiema wiązkami lasera Lunula. Ostatnio ukazało się wiele naukowych prac dotyczących skutecznego stosowania laserów w leczeniu grzybicy płytki paznokciowej, będącego alternatywą do leczenia farmakologicznego, czyli tabletkami, które obciążają naszą wątrobę.

Terapia laserem Lunula polega na położeniu ręki lub stopy ze zmienionymi chorobowo paznokciami na jednorazowy podkład, który umieszcza się pod głowicami lasera. Zabieg trwa 12 minut i powtarzany jest 4 razy, zwykle co 7 dni. Można przyspieszyć kurację, naświetlając paznokcie 4 razy co 48 godzin. Przed rozpoczęciem terapii laserem Lunula przeprowadza się konsultację dermatologiczną, podologiczną i badanie mykologiczne w kierunku grzybów.
     
     Zasada działania laser Lunula
     Działanie lasera polega na emisji jednocześnie dwóch fal. Fala czerwona 405 nm działa grzybobójczo, a fala niebieska 635 nm stymuluje procesy regeneracji paznokcia i wspomaga jego wzrost. Podczas uwalniania wiązki lasera, widoczne jest nieszkodliwe światło zimne, nie towarzyszą temu żadne dodatkowe odczucia bólowe. Nie dochodzi do przegrzewania paznokcia jak w laserach ciepłych „wypalających płytkę paznokciową”.
     
     Paznokieć rośnie szybciej
     Wspomaganie odrostu płytki paznokciowej przez falę niebieską odbywa się poprzez stymulację procesów immunologicznych w macierzy i łożysku oraz wale paznokciowym. Towarzyszy temu poprawa ukrwienia paznokcia i szybszy jego odrost. Dzięki temu terapię tę można stosować jako wspomagającą w innych schorzeniach np. odklejeniu się płytki paznokciowej, łuszczycy paznokci, uszkodzenia płytki paznokciowej z ujemnym badaniem w kierunku grzybów.
     
     Terapia tym laserem jest całkowicie nieszkodliwa, a zarazem skuteczna. Lunula jest polecany przez Polskie Towarzystwo Podologiczne.
     
     Koszt terapii jest podobny do wielomiesięcznego leczenia tradycyjnego tabletkami oraz maściami, lakierami i płynami przeciwgrzybiczymi. Należy pamiętać o dezynfekcji obuwia i przyniesieniu nowej pary skarpetek na zbieg laserem Lunula.
     Zadzwoń i umów się z nami na zabieg. Zapraszamy!
     
     Pełną ofertę znajdziecie Państwo na:
      www.medesta.pl.

 


     Medesta Dermatologia i Medycyna Estetyczna
     Lekarz Danuta Dąbrowska i Michał Dąbrowski spółka partnerska
     Elbląg, ul. Legionów 8/C
      kontakt@medesta.pl
     tel. 730 050 050
     tel. 730 730 353
     czynne od pon. do pt. 8.00-18.00.
     

---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl