Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkoła Tańca Broadway

 
Elbląg, Szkoła Tańca Broadway

Street dance dla młodzieży, taniec współczesny dla dzieci fitness dla dorosłych. Szkoła Tańca Broadway zaprasza na ostatni już w tym roku nabór do poszczególnych grup.

Dla młodzieży:
     Street dance/ hip hop – styl tańca ulicznego znany z najbardziej popularnych filmów o tematyce tanecznej i kulturze hip hop. Idealny gatunek taneczny dla młodzieży oraz dzieciaków, które kochają luz. Nieodłącznym elementem nauki tego młodzieżowego stylu tańca jest także popping, locking, bboing. Zajęcia prowadzi energiczna młoda instruktorka z Gdańska. Na zajęcia zapraszamy zarówno do grupy początkującej, jak i zaawansowanej. Na zajęcia można zapisywać się do końca listopada. Pierwsze spotkanie i podział na grupy odbędzie się 1 grudnia o godzinie 17.45.
     
     Dla dorosłych:

     Fit ball – fitness z piłkami. Ćwiczenia dla każdego, także dla tych osób, które mają problemy z kręgosłupem. Ćwiczenia fit ball wprawiają ćwiczących w doskonały nastrój, pozwalają na poprawę kondycji fizycznej, modelują całe ciało. Do grupy można dołączyć już w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.
     
     Dla dzieci:
     Rytmika baletowa – od 4 lat, dla przyszłych baletnic. Zajęcia mają bardzo pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny dzieci. Chociaż nie każdy może ćwiczyć taniec klasyczny. Jednym z przeciwwskazań jest np. lordoza lędźwiowa. Dzieci z takim rodzajem skrzywienia kręgosłupa zapraszamy na gimnastykę artystyczną, która poniekąd pełni rolę ćwiczeń korekcyjnych, a urozmaicona jest przeróżnymi ćwiczeniami akrobatycznymi oraz ćwiczeniami z przyrządami.
     
     Starsze dzieci – od 7 lat można zapisać na zajęcia tańca współczesnego, podczas których dzieci poznają techniki tańca modern i jazz oraz ćwiczą elementy akrobatki. Nieodłącznym elementem zarówno zajęć baletowych, gimnastycznych, jak i zajęć tańca współczesnego są ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Dzieci w ten sposób pracują nad prawidłowym rozwojem fizycznym, motoryką ciała oraz koordynacją ruchową.
     
     Oprócz wymienianych form ćwiczeń w Szkole Tańca Broadway odbywają się także zajęcia: tańca współczesnego dla młodzieży, zajęcia tańca klasycznego i neoklasycznego dla dzieci i młodzieży, zajęcia latino solo dla pań, zajęcia zumba, fitness, stretching, yoga, zajęcia tańca towarzyskiego, zajęcia musicalowe dla dzieci i młodzieży.      

     Opis poszczególnych zajęć na stronie www.taniec.elblag.pl
     Na każde zajęcia obowiązują zapisy: tel. 552369282, 606716626
     Zgłoszenia można przesyłać także na e-mail: broadway@taniec.elblag.pl
     

     ------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl