UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bociany na małym DKF-ie

Bociany na małym DKF-ie

- W sobotę przed obiadem zapraszamy wszystkich młodych ciekawskich na mały DKF. Na ekranie film „Bociany”, a przed seansem opowiemy o tym, jak ludzie od lat starają się uczynić kino jeszcze bardziej atrakcyjnym. Dodając do obrazu dźwięk, kolor, 3D...– zachęca Aleksandra Bielska z kina Światowid.

W sobotę, 22 października o godz. 12:30 odbędzie się piąte spotkanie z cyklu Mały Dyskusyjny Klub Filmowy. Projekcję filmu „Bociany” poprzedzi lekcja pt. Atrakcje filmowe - jak urozmaicić seans filmowy ?, którą poprowadzi Anna Balkiewicz.
       Mały DKF to cykl nawiązujący do tradycji DKF-ów dla dorosłych widzów. Projekt jest realizowany od czerwca od grudnia 2016 roku. Program obejmuje siedem spotkań w ciągu roku. Każde z nich poświęcone jest konkretnemu tematowi, nawiązującemu do aktualnej oferty kinowej.
      
       Film: Bociany
       Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie. 
      
       Cena: 10 zł
       Projekt pn. Mały DKF dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej.
      
Karolina Śluz, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem