Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Deska” dla amatorów

Elbląg, „Deska” dla amatorów Deskoludek - maskotka festiwalu

W czerwcu odbędzie się druga edycja Festiwalu Amatorskich Zespołów Teatralnych „Deska”. Na profesjonalnej scenie u Sewruka zaprezentują się dziecięce i młodzieżowe grupy artystyczne w województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Zgłoszenia chętnych przyjmowana będą do 25 maja.

Głównym celem Festiwalu jest zachęcanie dzieci i młodzież do prezentacji własnych dokonań artystycznych z zakresu twórczości teatralnej i spróbowania swoich sił w realizacji widowiska na prawdziwej teatralnej scenie.
     - Misją jest doskonalenie świadomości poruszania się w przestrzeni scenicznej oraz umiejętności komunikowania się z otoczeniem – dodaje Izabela Piskorek ze Stowarzyszenia „Teatr z Bliska”. - Festiwal ma również na celu rozwijanie wyobraźni i wrażliwości artystycznej uczestników i widzów. Konfrontacja zespołów teatralnych daje możliwość wymiany doświadczeń; jest także formą zachęcania uczestników do aktywności kulturalnej.
     Adresatami przedsięwzięcia są amatorskie zespoły teatralne skupiające dzieci i młodzież z województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.
     Festiwal odbędzie się 12 czerwca roku w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 maja. Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu udzielane są pod nr tel. 606 240 656 lub w Biurze Obsługi Widza Teatru tel. (55) 641-97-00 wew. 391.
     Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Teatr z Bliska”, ul. Teatralna 11, 82-300 Elbląg z dopiskiem „DESKA”.
     Lista zespołów zakwalifikowanych oraz szczegółowy program festiwalu zostaną umieszczone na stronie internetowej SAK „Teatr z Bliska” do dnia końca maja.
     
     Organizatorzy: Stowarzyszenie Animatorów Kultury „Teatr z Bliska” oraz Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu przy partnerskim współudziale Szkoły Tańca & Agencji Artystycznej „Broadway“.
     
     Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Urząd Miejski w Elblągu
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem