UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Letnia Mała Akademia Filmowa

Letnia Mała Akademia Filmowa

Nie wiesz co robić w wakacje? Masz od 6 do 12 lat? Lubisz oglądać filmy? Jeśli na przynajmniej dwa spośród trzech pytań odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie przyjdź na spotkanie Letniej Małej Akademii Filmowej do Kina Światowid. Ruszamy już  30 czerwca!

W ramach Leniej Małej Akademii Filmowej wyświetlane będą najnowsze produkcje, które znajdą się w repertuarze. Pierwsze spotkanie odbędzie się 30 czerwca o 10.00. Uczestnicy obejrzą  animację o zabawnych, żółtych stworkach – „Minionkach”. Później odbędą się warsztaty filmowe, które poprowadzi Aleksandra Bielska z Kina „Światowid”.
       Podczas spotkań LMAF dzieci będą zapoznawały się z tajnikami różnych obszarów sztuki lub nauki: od potocznie nazywanego „tworzenia bajek”, czyli animacji plastelinowej, przez tworzenie komiksu, warsztaty filmowe, teatralne, plastyczne, literackie po warsztaty z języka angielskiego. Pod koniec sierpnia odbędzie się podsumowanie. Wtedy to mali kinomaniacy, oprócz tego, że obejrzą film, będą mieli szansę zobaczyć, jak kino działa „od kuchni”. A na sam koniec, każdy będzie mógł wziąć udział w zabawie konkursowej.
       Do Letniej Małej Akademii Filmowej zapisać mogą się wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
       - Nie jest to jednak szkoła, nie sprawdzamy obecności,  można wziąć udział we wszystkich lub tylko w wybranych spotkaniach. Na zajęcia nie trzeba brać ze sobą drugiego śniadania – przygotujemy je dla uczestników. Za wstęp na projekcję filmową połączoną z warsztatami pobieramy tylko 20 złotych – mówią organizatorzy.
        
       Program:
       30.06.  Minionki + warsztaty filmowe
       7.07. W głowie się nie mieści + warsztaty z języka angielskiego dla dzieci
       14.07. Kapitan Szablozęby + warsztaty teatralne
       28.07. Koko Smoko + warsztaty animacji plastelinowej
       4.08. Ups! Arka odpłynęła + warsztaty plastyczne
       11.08. Mały Książę + warsztaty literackie
       18.08. Fantastyczna Czwórka + warsztaty pn. robimy komiks
       25.08. Bystry Bill + „kino od kuchni”  + konkurs dla uczestników
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem