Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ruszył Klub Małego Widza

Elbląg, Ruszył Klub Małego Widza

Zaproszenia do kina, upominki, konkursy, warsztaty. Do tego mnóstwo filmowych wrażeń. To czeka na członków Klubu Małego Widza. Klub od września działa przy Kinie „Światowid” i zrzesza najmłodszych miłośników kina. Członkiem KMW (Klubu Małego Widza) może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

Klub Małego Widza został stworzony dla dzieci i młodzieży lubiącej kino.
     Członkostwo w KMW to przede wszystkim liczne przywileje. Po zakupieniu czterech biletów ulgowych, klubowicz ma prawo do odbioru pojedynczego biletu ulgowego na film w Kinie „Światowid” (oprócz 3D). Klubowicze będą też mieli okazję brać udział w konkursach, losowaniach nagród i warsztatach filmowych przygotowywanych specjalnie dla nich.
     Członkiem KMW (Klubu Małego Widza) może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Aby dziecko mogło stać się członkiem klubu rodzic lub opiekun prawny, powinien wypełnić formularz Klubu Małego Widza i dostarczyć go do kasy Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Formularz można pobrać z kasy CSE „Światowid” lub ze strony internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl.
     Po dostarczeniu formularza do kasy CSE udostępniana jest karta Klubu Młodego Widza z imieniem i nazwiskiem dziecka. Od tej pory wystarczy regularnie bywać w kinie. A naprawdę warto! Kino „Światowid” ma w ofercie najnowsze filmy dla dzieci w wersji 2D i 3D, ale również liczne przeglądy i festiwale.
     Regulamin oraz bieżące informacje na stronie www.kino.swiatowid.elblag.pl w zakładce Klub Młodego Widza.

Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem