Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studiuj w szkole Lindy i Ślesickiego!

Elbląg, Studiuj w szkole Lindy i Ślesickiego!
Rek

Multikino zaprasza uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych do konkursu, w którym do wygrania są dwa stypendia w Warszawskiej Szkole Filmowej – jedno na Wydziale Fotografii, drugie na Wydziale Charakteryzacji.

Wystarczy, że przyjdziesz do Multikina z klasą na film z bieżącego repertuaru lub na zajęcie Akademii Filmowej Multikino, a stypendium może być Twoje.
     
     Charakteryzacja na Oscara
     
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przygotowanie pracy o tytule „Charakteryzacja na Oscara”. Uczestnik wybiera pierwowzór filmowy, a następnie dokonuje charakteryzacji swojej lub koleżanki/kolegi. Proces charakteryzacji powinien być przedstawiony na zdjęciach (nie mniej niż 4, nie więcej niż 10) w formacie A5. Nagrodą w konkursie jest stypendium na Wydziale Charakteryzacji w Warszawskiej Szkole Filmowej uprawniającej do nauki bez dodatkowej odpłatności w okresie od 1 października 2010 do 30 sierpnia 2011 r.
     
     Foto-Film-Story
     
Uczestnik wybiera jeden z czterech tematów: „Prawa człowieka”, „Solidarność społeczna”, „Władza, a jednostka” lub „Patriotyzm”, a następnie przedstawia go w formie fotograficznych storyboardów w formacie nie mniejszym niż A5 oraz w ilości nie przekraczającej 10 zdjęć.
     Do wygrania jest stypendium na wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej, które uprawnia do nieodpłatnej nauki w okresie od 1 października 2010 do 30 sierpnia 2012 r.
     
     Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny w Multikinie lub na stronie internetowej www.multikino.pl) oraz dołączenia do niego biletów szkolnych z dowolnego filmu lub zajęć Akademii Filmowej Multikino, na których była klasa lub szkoła.
     Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć osobiście lub nadsyłać na adres: Multikino Elbląg, ul. Teatralna 5, 82-300 Elbląg. Ostateczny termin zgłaszania prac – 10 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 maja.
     Fundatorem nagrody jest Linda & Ślesicki Production Spółka z o.o. Konkurs prowadzony jest w całej sieci kin Multikino i Silver Screen. Więcej informacji na terenie kina udziela Marcin Derecki, specjalista ds. rezerwacji grupowej: tel. 502 555 992, 55 612 83 00, e-mail: elblag@multikino.pl.
     
Marcin Derecki, Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM