UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wtorkowe kino nie tylko dla dorosłych

Wtorkowe kino nie tylko dla dorosłych

Historia bohatera Polskiego Państwa Podziemnego – Jana Karskiego wraca na ekrany kina „Światowid” dzięki „Wtorkowemu Kinu Dla Dorosłych”. Seans rozpocznie się 30 czerwca o godz. 12.

Jana Karski działał pod pseudonimem „Witold”. Jako pierwszy przedstawił światu zbrodnie hitlerowskie wobec narodu żydowskiego. Spotykał się w tym celu z „władcami ludzkości”, m.in. ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Anthonym Edenem czy prezydentem USA Franklinem D. Rooseveltem Narażając życie przedostawał się dwukrotnie do warszawskiego getta z misją rozpoznania sytuacji Żydów w przededniu „ostatecznego rozwiązania”. Jego celem było przekazanie światu wstrząsających informacji o tragedii narodu żydowskiego…
       Ideą „Wtorkowego Kina Dla Dorosłych” jest dbanie o dojrzałych widzów, którzy chcąc udać się do kina mają ograniczony wybór z powodu przeważającej ilości filmów z napisami. W programie wtorkowych spotkań znajdą się produkcje polskie lub dubbingowane, bądź z lektorem – wszystko po to, by umożliwić seniorom pełny i komfortowy odbiór filmu.
       - Nie wprowadzamy jednak barier wiekowych. Jeżeli jesteś młodszy i chcesz uczestniczyć w seansach „Wtorkowego Kina Dla Dorosłych” – zapraszamy! – dodaje Joanna Niewiadomska z kina „Światowid”.
       Bilet na film kosztuje 10 zł.
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)