Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Abrazje: ona wygrała tomik wierszy

 
Elbląg, Abrazje: ona wygrała tomik wierszy fot. MS

Drugi tomik wierszy Bogumiły Salmonowicz „Abrazje”, podobnie jak debiutancka „BoSa” zaskakuje. Formą i treścią. Kolejny tomik elbląskiej poetki udowadnia, że „BoSa” nie była wypadkiem przy pracy, a nowe wiersze wciąż skłaniają do zastanowienia. Można było ich posłuchać podczas autorskiego spotkania na Małej Scenie Teatru im. A. Sewruka. Dla naszych Czytelników mamy tomik poezji "Abrazje".

- W „Abrazjach” znalazły się utwory pisane w okresie tzw. „świadomej twórczości”. Utwory, o których w momencie pisania wiedziałam, że będę je pokazywać – mówi Bogumiła Salmonowicz, autorka tomiku poetyckiego „Abrazje”.
     Więcej przeczytasz w tym artykule.
     
     Tomik Abrazje wygrała Ewa Rekść. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
     ***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
     6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
     Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem