UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Biblioteka: oni wygrali najnowszy "Rocznik Elbląski", torbę i kalendarz

 
Elbląg, Biblioteka: oni wygrali najnowszy "Rocznik Elbląski", torbę i kalendarz
fot. nadesłana

Biblioteka Elbląska im. C. Norwida wraz Polskim Towarzystwem Historycznym/Oddział w Elblągu zapraszają w piątek, 17 lutego o godz. 17 do sali audiowizualnej na promocję najnowszego, tj. XXVII tomu Rocznika Elbląskiego – najstarszego elbląskiego periodyku naukowego, poświęconego historii Elbląga i regionu. Podczas spotkania laudację wygłosi ks. prof. dr hab. Wojciech Zawadzki. Wstęp wolny. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania egzemplarz Rocznika, torbę biblioteczną i kalendarz na biurko. Sprawdź, czy wygrałeś.

W najnowszym numerze Rocznika Elbląskiego znajduje się dziesięć artykułów naukowych oraz teksty w kategoriach recenzje i omówienia oraz kroniki i sprawozdania. Tom zawiera także wspomnienie o zmarłym w minionym roku historyku i archiwiście dr Stefanie Hartmannie – autorze licznych publikacji na temat historii Prus Królewskich, z „Rocznikiem” związanym poprzez fakt zasiadania w radzie naukowej periodyku.
      
       Więcej przeczytasz w tym artykule.
      
       Egzemplarz Rocznika wygrał Zenon Dąbrówka, torbę biblioteczną Wioletta Stefanowicz a kalendarz na biurko Natalia Żak. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama