UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

DKF: Euroshorts 2014 - oni wygrali bilety

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora
Reklama

9 lipca w ramach lipcowego DKF-u swój przystanek w Elblągu będzie miał największy w Polsce festiwal w całości poświęcony filmom krótkometrażowym, czyli Euroshorts 2014. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Pierwsze, lipcowe spotkanie, Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Munka zapowiada się nietypowo – mówi Joanna Niewiadomska z kina „Światowid”. I wyjaśnia dlaczego. - Obejrzymy nie 1, a 11 filmów, bo już 9 lipca swój przystanek w Elblągu będzie miał największy w Polsce festiwal w całości poświęcony filmom krótkometrażowym, czyli Euroshorts 2014.
       Elbląg będzie ostatnim miastem na trasie replik Europejskiego Festiwalu Filmowego Euroshorts 2014. Widzowie Kina „Światowid” obejrzą wybrane przez organizatorów najciekawsze filmy z 23 edycji.
      

       Euroshorts 2014 w DKF-ie 9 lipca o godz. 19. Wstęp 8 złotych.
      
       Podwójne zaproszenia wygrali: Ewelina Popowska, Zbigniew Tomaszewski, Halina Zemszał. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama