Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Do dzieła!

Elbląg, Do dzieła! Kiedyś w tym miejscu było przynajmniej przejście (fot. Jarek)

Uwaga: dzisiaj rozpoczynamy nową zabawę – konkurs w portElu pn. Reporter.

Upowszechnienie cyfrowych aparatów fotograficznych powoduje, że praktycznie nie ma zdarzenia – mniej lub bardziej ważnego – w naszym mieście, które nie byłoby zarejestrowane przez fotografików – amatorów. Oprócz wydarzeń, o których na pierwszych piszą gazety, od czasu do czasu na adres redakcja@portEl.pl otrzymujemy także zdjęcia z zaobserwowanych wydarzeń, wypadków, spraw denerwujących i nurtujących w lokalnym środowisku. Część tych zdjęć jest wykorzystywana jako ilustracja do odredakcyjnego materiału prasowego. Część niestety - z różych - powodów nie jest w ogóle publikowana.
     Na reporterskie zdjęcia wraz z krótkim opisem zdarzenia/sytuacji oczekujemy pod redakcyjnym adresem e-mail. Spośród nadesłanych i opublikowanych w portElu propozycji co miesiąc wybierzemy materiał, którego autor zostanie nagrodzony finansowo (100 zł). Materiał musi być opatrzony imieniem i nazwiskiem (jednak wyłącznie do wiadomości Redakcji; autor może wymyślić sobie pseudonim, którym zostanie podpisany opublikowane zdjecie z opisem zdarzenia), najlepiej, jeśli znajdzie się tam także kontaktowy numer telefonu. Maksymalna szerokość (lub wysokość w przypadku fotek "w pionie") powinna wynosić 425 pixeli. To samo zdjęcie nie może brać jednocześnie udziału w konkursie "Reporter" i “Fotka miesiąca”.
     A więc: do dzieła fotoreporterzy!
     
     ***
     
     Jako ilustrację wykorzystaliśmy nadesłany co prawda już kilkanaście tygodni temu, ale nadal aktualny materiał na temat ciągnącej się zabudowy dawnego przejścia dla pieszych w ciągu sklepów przy ul. Nowowiejskiej w Elblągu. "Kiedyś w tym miejscu było przynajmniej przejście. Może warto zająć się tym 'pięknym' widokiem" - napisał do nas Jarek.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia, a aneks kuchenny
RTV + SZAFA