Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Film holograficzny w MA-H: wygraj wejściówkę

Elbląg, Film holograficzny w MA-H: wygraj wejściówkę

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu zaprasza w niedzielę 7 września na Piknik Rodzinny na dziedzińcu muzeum. W programie m. in. premiera pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 3 podwójne wejściówki na projekcję o godz. 18. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Impreza towarzyszyć będzie otwarciu nowej wystawy stałej poświęconej miastu Elbląg. Tego samego dnia odbędzie się też premiera pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego. Prezentacja filmowa trwać będzie 20 minut, obraz prezentuje dzieje regionu, w szczególności miast Elbląg i Kaliningrad.
     W trakcie wydarzenia zaprezentują się grupy rekonstrukcyjne, będzie obozowisko wczesnośredniowieczne i rycerze. Goście będą mogli zwiedzić gmach Podzamcza, zobaczyć pokazy walk i dawnych rzemiosł, a także porozmawiać z rekonstruktorami i zapoznać się z przedmiotami, jakich używali nasi przodkowie wieki temu. Będą też niespodzianki i konkursy. Piknik Rodzinny odbędzie się w godzinach 16-20. Zakończy go iluminacja zmodernizowanego Podzamcza i dziedzińca muzeum.
     
     Prawidłowa odpowiedź na konkursowe pytanie: Jak nazywała się osada wikingów, która znajdowała się niedaleko dzisiejszego Elbląga? to Truso.
     
     Podwójne wejściówki na projekcję (o godz. 18) pierwszego w północnej Polsce filmu holograficznego wygrali: Zbigniew Tomaszewski, Monika Różyńska oraz Agnieszka Szwaracka. Gratulujemy. Potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do biura
Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Jezioro
Zdjęcia i plakaty w wielkim formacie