UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Jazzbląg: oni wygrali zaproszenia

 
Elbląg, Jazzbląg: oni wygrali zaproszenia

Centrum Sztuki Galeria EL i dyrektor artystyczny Jerzy Małek zapraszają na czwartą edycję Festiwalu Jazzbląg, który odbędzie się w Galerii EL 10 i 11 lipca. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

W piątek na scenie w Galerii EL zagrają goście zaproszeni przez Jerzego Małka, dyrektora artystycznego Festiwalu: Tenor Madness, Leszek Kułakowski Ensemble, a do Krypty zapraszamy na koncert Algorhythmu.
       Sobotnie koncerty podczas Festiwalu Jazzbląg należeć będą zdecydowanie do zagranicznych muzyków. Członkowie The Brag Pack, Ed Cherry i Joakim Milder zagrają razem ze znamienitymi polskimi instrumentalistami: Marcinem Wasilewskim czy Arkiem Skolikiem. Błyszczeć na pewno będzie Kinga Pruś – jedyny damski akcent na Festiwalu.
      
       Bilety można kupić w Centrum Sztuki Galerii EL lub on-line.
       Ceny biletów i karnetów w przedsprzedaży to odpowiednio 40 i 70 zł.
      
       Podwójne zaproszenia wygrali:
       Ewa Rekść - piątek
       Tomasz Mendrek - sobota. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama