UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs jubileuszowy: oni wygrali

 
Elbląg, Konkurs jubileuszowy: oni wygrali
fot. expert, Fotka Miesiąca, październik 2016

Co tydzień dzielimy się z Wami "Opowieściami z lasu", w których opowiadamy o przyrodniczych skarbach na naszych terenach. Za nami już 150 odcinków. Postanowiliśmy zatem uczcić to konkursem skierowanym do wszystkich Czytelników, który organizujemy razem z Nadleśnictwem Elbląg. Zapraszamy do udziału. 

Cykl "Opowieści z lasu" rozpoczęliśmy w marcu 2016 r. Co tydzień przedstawiamy w nim informacje i ciekawostki związane z terenami wokół naszego miasta, opowiadamy o florze i faunie, o atrakcjach turystycznych, ale i o pracy leśników. 20 stycznia "stuknęło nam" 150 odcinków, z tej okazji postanowiliśmy zorganizować konkurs. 
       Mamy dla Was dwa zestawy przygotowane przez Nadleśnictwo Elbląg. Wygrali je: Tomasz Woźnowski, Angelika Werner. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem. 
      
      
***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama