UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

 
Elbląg, Konkurs na 100. rocznicę odzyskania niepodległości

11 listopada będziemy świętować 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, dlatego nasz najnowszy quiz będzie poświęcony tej wyjątkowej rocznicy. Mamy też dla Was z tej okazji konkurs z nagrodami. Powodzenia! Sprawdź, czy wygrałaś.

Nagrodę wygrały: Agnieszka Ponikiewska, Beata Wiklińska, Danuta Szulc, Anna Markiewicz i Anna Kupiec. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
     
     Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 5 kompletów nagród, składających się z książek, gier edukacyjnych i płyt. By mieć szansę na wygraną, należy rozwiązać quiz, udostępnić swój wynik na Facebooku i wysłać udostępniony link na adres: konkurs@portel.pl (w tytule maila: Niepodległa) wraz z odpowiedzią na pytanie: Czym jest dla mnie niepodległość? Na maile (prosimy o podanie imienia i nazwiska) czekamy do 15 listopada. Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu 16 listopada.
     
     UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
     

     
***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
     Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama