UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2015: on wygrał płytę

 
Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2015: on wygrał płytę
fot. nadesłana

Już po raz osiemnasty Elbląskie Towarzystwo Kulturalne organizuje w Bażantarni koncerty w ramach Letniego Salonu Muzycznego. W najbliższą niedzielę, 26 lipca zaprasza elblążan do muszli koncertowej w Bażantarni - tym razem na spotkanie z muzyką klezmerską. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania płytę Aloszy Awdiejewa. Sprawdź, czy wygrałeś.

Początki muzyki klezmerskiej sięgają XVIII wieku, kiedy to pojawiły się grupy wędrownych żydowskich muzykantów. Nazwa pochodziła z języka hebrajskiego i oznaczała dosłownie narzędzia pieśni. W najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję posłuchać zespołu „Acoustic Klezmers” w programie zatytułowanym „Na żydowską nutę”. 
       Na koncert zapraszamy 26 lipca, początek o godz. 17. Wstęp wolny. Więcej informacji o koncercie znajdziecie w tym artykule.
      
       Płytę Aloszy Awdiejewa wygrał Daniel Duda. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
       6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem