Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młoda zdolna poetka: one wygrały

Elbląg, Młoda zdolna poetka: one wygrały

Magdalena Panek jest 17-letnią poetką, która uwielbia Wisławę Szymborską i… piłkę nożną. Właśnie ukazał się jej pierwszy tomik pt. „Przedsionek nieba”. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa egzemplarze. Sprawdź, czy wygrałaś.

- Mój tomik nosi nazwę „Przedsionek nieba”. Wiersze opowiadają o tym, co mnie dotyka, co widzę na co dzień. Dużą uwagę skupiam na drugim człowieku. Piszę o tym jaki jest i o tym jaki być może. Jestem osobą wierzącą. Niektóre wierszą są pisane ku pokrzepieniu serc, mają nawracać i przekonywać, że warto być dobrym. Dojeżdżam do szkoły z małej miejscowości i bardzo lubię pisać na dworcu. Tworząc wiersze, najpierw skupiam się na emocjach, następnie patrzę na nie pod kątem stylistycznym. W tomiku będą moje rysunki, okładka również zostanie stworzona według mojego projektu - opowiada młoda poetka.
     Cały wywiad z Magdą, przeprowadzony w ramach cyklu "Młodzi zdolni", znajdziecie tutaj.
     
     Tomiki poezji wygrały: Małgorzata Lepak i Ewa Rekść. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     ***
     1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
     2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
     3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
     4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
     5. Nagrody rzeczowe nie są wysyłane pocztą.
     6. Nagrody rzeczowe należy odbierać osobiście w redakcji portEl.pl mieszczącej się w Elblągu przy ul. 1 Maja 1c. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 16.30.
     Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
,
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem