UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni wygrali "Magazyn Elbląski"

Elbląg, Oni wygrali "Magazyn Elbląski"

Ukazał się najnowszy numer „Magazynu Elbląskiego”, w którym można m.in. przeczytać ciekawą historię o Elblągu w wojennym przełomie o tym, co wspólnego z naszym miastem miał słynny podróżnik Tony Halik i o tym, jak wyglądała twierdza Malbork. Sprawdź, czy wygrałeś.

Dla naszych Czytelników mamy do wygrania cztery egzemplarze najnowszego numeru "Magazynu Elbląskiego". Otrzymają je osoby, które odpowiedzą na pytanie "Dlaczego warto czytać "Magazyn Elbląski"? Autorów najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy egzemplarzem czasopisma. Na odpowiedzi czekamy do 30 maja pod adresem konkurs@portel.pl, w tytule maila należy wpisać słowo "magazyn".
      
       Magazyn wygrali: Tomasz Kardasz i Damian Zabłocki. Gratulacje, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
       W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu".
       Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.

      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama