UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Socatots i Brazilian Soccer Schools: oni wygrali vouchery

 

Socatots to znane na całym świecie szkółki ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do pięciu lat. Swoją popularność zawdzięczają specjalnie dobranym do wieku ćwiczeniom, które maluchy wykonują wspólnie z rodzicami pod okiem wykwalifikowanego trenera. Ich kontynuacją są zajęcia w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich, przeznaczone dla starszych dzieci. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania pięć voucherów na zajęcia dla dzieci do 5. roku życia i 5 voucherów na zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat. Sprawdź, czy wygrałaś/-eś.

Zajęcia Socatots są doskonale znane na całym świecie, gdzie w ponad 800 ośrodkach systematycznie trenuje ponad dwa miliony dzieci i rodziców z 60 krajów. Tych ostatnich przekonuje ogólnorozwojowy charakter zajęć, w których wykorzystuje się elementy piłki nożnej.
       W zajęciach Socatots biorą udział dzieci od szóstego miesiąca do piątego roku życia. Formuła polega na wykonywaniu przez maluchy i ich rodziców gier oraz ćwiczeń ze specjalnie zaprojektowanymi przyrządami. Starsze dzieci mogą kontynuować naukę w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich.
       Nazwa pochodzi od autorskiej metody treningowej twórcy Socatots - Brazilian Soccer Schools. To jedna z najpopularniejszych piłkarskich metod treningowych, która koncentruje się na bezpośrednim, częstym kontakcie z piłką. Inspiracją dla BSS jest Futebol de Salão, czyli technika gry w piłkę na sali, z której wywodzi się większość gwiazd piłkarskich tego kraju.

 


       W Polsce Socatots działa od 2009 roku. Od tego czasu zajęcia zyskały uznanie rodziców i środowiska piłkarskiego. Szkółki współpracują m. in. z Lechem Poznań i Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej. Podobne praktyki mają miejsce na całym świecie. W Wielkiej Brytanii każdy ośmio- i dziewięciolatek w dziecięcej drużynie londyńskiej Chelsea ma za sobą naukę w szkółce Socatots.
      
       Vouchery na zajęcia dla dzieci do 5. roku życia wygrali: Tadzio Demczuk, Anna Lamp, Bartosz Ługowski, Aleksander Czulewicz i Marcin Wieczorek. Z kolei vouchery na zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat wygrali: Beata Jankowska, Nikodem Polasik, Łukasz ZielińskiMarek Sztajnke i Igor Mincewicz. Gratulujemy, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       Przeczytaj cały regulamin konkursów portEl.pl

      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama