UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Światowid: ona wygrała zaproszenie

Elbląg, Światowid: ona wygrała zaproszenie

Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Bella i Sebastian 3, Przebudzenie dusz i Bóg nie umarł. Światło w ciemności? Dla naszych Czytelników mamy pojedyncze zaproszenia.Sprawdź, czy wygrałaś.

Chcesz pójść do Światowida i za darmo obejrzeć filmy: Bella i Sebastian 3, Przebudzenie dusz i Bóg nie umarł. Światło w ciemności? Weź udział w naszym konkursie.
      
       Pojedyncze zaproszenie wygrała Wioleta Bizunowicz - Bóg nie umarł. Światło w ciemności, Iwona Monkiewicz - Bella i Sebastian 3, Przebudzenie dusz - Katarzyna Ficak. Gratulacje, potwierdzenie wysłaliśmy mailem.
      
      
UWAGA! W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
      
       ***
       1. W każdym konkursie bierze udział tylko jedno zgłoszenie wysłane z jednego adresu mailowego.
       2. Wysłanie więcej niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z udziału w konkursie
       3. Każde zgłoszenie powinno zawierać wskazany w konkursie tytuł wiadomości (hasło), odpowiedź (o ile jest wymagana) oraz dane osobowe uczestnika konkursu.
       4. Zgłoszenia wypełnione niepoprawnie nie będą rozpatrywane.
       5. W treści maila należy także zawrzeć następującą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby konkursu". Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Informatycznych Softel.
       Przeczytaj cały
regulamin konkursów portEl.pl
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama