Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje

 
Elbląg, 59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje

10 kwietnia CSE „Światowid” po raz kolejny przeprowadzi rejonowy etap Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem jest działające od ponad 100 lat Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie. Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych oraz dorośli mogą wziąć udział w turniejach: recytatorskim, poezji śpiewanej, wywiedzione ze słowa oraz teatrów jednego aktora.

To już 59 edycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Laureatami tej rywalizacji było w przeszłości wielu znanych dziś polskich aktorów, m.in. Janusz Gajos, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Marek Kondrat, Michał Żebrowski.
     Konkurs rejonowy odbędzie się 10 kwietnia o godz. 12 w Galerii Nobilis w CSE „Światowid”. W eliminacjach rejonowych mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i dorośli z miejscowości: Elbląg, Frombork, Tolkmicko, Młynary, Milejowo, Gronowo Elbląskie, Markusy, Rychliki, Pasłęk, Godkowo, Braniewo, Lelkowo, Płoskinia, Wilczęta, Pieniężno.
     Konkurs zostanie przeprowadzony w formie czterech odrębnych turniejów:
     TURNIEJ RECYTATORSKI
     TURNIEJ „WYWIEDZIONE ZE SŁOWA”
     TURNIEJ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA
     TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
     Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 marca.
     - TKT wprowadziło zmiany w dotychczas obowiązującym regulaminie dlatego prosimy o wnikliwe zapoznanie się z jego treścią. Zmiany dotyczą głównie doboru repertuaru.– informuje Agnieszka Tkaczuk, organizator eliminacji rejonowych. – TKT poprzedza tegoroczny regulamin podsumowaniem ubiegłorocznej edycji konkursu. Tam również uczestnicy znajdą informacje i sugestie na temat repertuaru oraz przygotowań do udziału w poszczególnych turniejach.
     
     Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Konkursy oraz www.tkt.art.pl. Wypełnione formularze należy dostarczyć do CSE „Światowid” (pokój 38 a – I piętro), wysłać pocztą elektroniczną (e-mail: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl), faxem (nr 55 611 20 60) lub na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Plac Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     Wszelkie pytania można kierować pod nr tel. 55 611 20 59 lub na adres agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl
     Regulamin oraz karty zgłoszeń.
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem