Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

“A anieli grają” dla dzieci

 
Elbląg, “A anieli grają” dla dzieci fot. Anna Dembińska, arch. portEl
Rek

4 grudnia salę koncertową Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych wypełnią mali melomani. W ramach programu „A anieli grają” EOK zrealizuje kolejną odsłonę cyklu koncertów “Muzyka dla ucha Malucha II" w ramach Kultury Dostępnej.

W grudniu w szkole muzycznej odbędzie się już ostatni w tym roku koncert EOK skierowany do najmłodszych słuchaczy. Elbląscy Kameraliści wspólnie z chórem dziecięcym Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu zaprezentują dzieciom kolędy z różnych stron świata oraz świąteczne  arcydzieła  muzyki  klasycznej. W programie znalazły się m.in.: kolędy „Cicha noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Bóg się rodzi”, „Wśród nocnej ciszy” oraz znana piosenka „Jingle Bells”. W ramach koncertu zaplanowano gry i zabawy z Mikołajem oraz wspólne śpiewanie kolęd. W specjalnie wydzielonej przestrzeni zostaną przygotowane akcesoria, z których dzieci przygotują ozdoby  świąteczne. Uczestnicy udekorują także choinki, znajdujące się w Sali Koncertowej.
     Celem projektu „Muzyka dla ucha Malucha II" jest edukacja artystyczna dzieci, które na co dzień mają utrudniony dostęp do oferty kulturalnej. Do udziału w spotkaniach zaproszone zostały maluchy z przedszkoli, szkół podstawowych, w tym klas integracyjnych i ośrodków specjalnych z Elbląga i okolic. Przedsięwzięcie zakłada realizację koncertów edukacyjnych o charakterze interdyscyplinarnym, zawierających działania z zakresu muzyki, śpiewu, tańca i plastyki. Wydarzenia organizowane są przy współpracy z cenionymi pedagogami i animatorami oraz elbląskimi instytucjami kultury, takimi jak Młodzieżowy Dom Kultury czy Zespół Państwowych Szkół Muzycznych. Udział w koncertach jest bezpłatny.
     
     Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
     Sponsorzy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o., Sp. J., Toyota Knedler, Eko-Partner
     Partnerzy koncertów: Księgarnie BookBook i Hurtownia Kwiatów Walentynowicz
     
     

     Patronem medialnym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     
Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED