UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Alternatywni zapraszają na poetycko-muzyczny rollercoaster

 
Elbląg, Alternatywni zapraszają na poetycko-muzyczny rollercoaster

Czerwcowa Elbląska Scena Literacka będzie spotkaniem poświęconym miłości, rozterkom, erotyce w bardzo improwizowanej muzyczno-poetyckiej formie. Na poetycko-muzyczny rollercoaster zapraszamy do Klubu Muzycznego Mjazzga 23 czerwca o godz. 20.

Ona – piękna, młoda i zdolna. On – ani nie piękny, ani tym bardziej młody, może trochę zdolny. W programie „Rollercoaster”. 10 razy już w Polsce, tym razem - ten 11. już raz - w Elblągu. Ona – pisze, bawi się w teatr. On – pisze, gra i śpiewa. „Rollercoaster” to poetycko-muzyczno-teatralno-odpustowy (w dużej mierze improwizowany) performance z udziałem publiczności. Wybuchowa mieszanka poezji, muzyki, teatru, poetyckich zabaw i gier. Nieprzewidywalny i nie do końca grzeczny… Tylko dla pełnoletnich!
     Ewa Poniznik mieszka i pracuje w Gdańsku. Absolwentka Filologii Rosyjskiej i Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego, stypendystka Instytutu im. A.S. Puszkina w Moskwie. Wyróżniana i nagradzana w ogólnopolskich konkursach poetyckich i turniejach jednego wiersza. Stypendystka Prezydenta Miasta Gdańska (2016) oraz Marszałka Województwa Pomorskiego (2017) w dziedzinie kultury. Tłumaczona na język białoruski. Publikowała w „Blizie”, „Autografie”, białoruskim dodatku do gazety „Nowy Czas” „Literaturnaja Biełarus”, „Fabulariach”, „Akancie”, „Migotaniach”, „Prowincji” oraz w antologiach pokonkursowych. Wydała arkusz poetycki „czas teraźniejszy niesumienny” (2011) oraz tom wierszy „Poza nocą” (2017). Zakochana w kotach i Białorusi.
     Zbigniew Wojciechowicz (ur. w 1971 r. w Białogardzie) – poeta. Mieszka w Policach. Wiersze publikował w pismach literackich i antologiach. Wydał tomy wierszy: Anioły bliźniacze (2008), Orwo (Forma 2011). Wkrótce w Wydawnictwie Forma ukaże się kolejny tom wierszy.
Dominika Lewicka-Klucznik, Stowarzyszenie Alternatywni
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama