UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Antoni Czyżyk wiceprezesem Światowej Federacji Tańca Sportowego

 
Elbląg, Na zdjęciu nowy zarząd, pierwszy z prawej - Antoni Czyżyk,
Na zdjęciu nowy zarząd, pierwszy z prawej - Antoni Czyżyk, fot. nadesłana
Reklama

W Singapurze odbywa się doroczne zgromadzenie krajów członkowskich Światowej Federacji Tańca Sportowego (WDSF). Na spotkaniu poruszane są m.in. tematy dotyczące przyszłorocznej Olimpiady Młodzieży w Buenos Aires, gdzie jedną z dyscyplin będzie breakdance, zmiany w przepisach tanecznych, a także prezentacja nowej struktury organizacyjnej WDSF. W tym roku delegaci wybierają na kolejną kadencję (2017-2021) prezesa i zarząd WDSF.

Wiceprezesem WDSF ds. Rozwoju został wybrany Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, prezes Federacji Tańca Sportowego, trener i międzynarodowy sędzia taneczny, organizator turniejów WDSF rangi mistrzowskiej w Polsce (mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy) oraz rankingowych turniejów WDSF - Międzynarodowego Festiwalu Tańca Baltic Cup. Po raz pierwszy w 60-letniej historii WDSF polski delegat został wybrany do władz WDSF.
       - Będę odpowiedzialny za rozwój WDSF i jego adaptację do nowych okoliczności i możliwości – mówi nowy wiceprezes WDSF ds. rozwoju Antoni Czyżyk. – Mam nadzieję wykorzystać posiadane umiejętności do tworzenia i wdrażania strategii rozwoju World DanceSport Federation w najbliższych latach.
       Delegaci docenili tym samym wieloletnie doświadczenie w administracji publicznej i sportowej Antoniego Czyżyka. Warto dodać, że kierowana przez niego Federacja Tańca Sportowego w ostatnich latach z małego stowarzyszenia rozrosła się w silny związek krajowy, ubiegający się o przyznanie praw polskiego związku sportowego. Efektem tego jest także powierzenie FTS funkcji lokalnego koordynatora organizacji zawodów tańca sportowego podczas The World Games 2017, które już w lipcu odbędą się we Wrocławiu.​
      
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama