UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bajkowe podróże z Aurelią Luśnią

 
Elbląg, Bajkowe podróże z Aurelią Luśnią

Mam tę moc – między innymi tę oscarową piosenkę odśpiewało dziś (30 października) w sali koncertowej ZPSM kilkaset młodych gardeł. Mali elblążanie uczestniczyli bowiem w kolejnych koncertach edukacyjnych, organizowanych przez Elbląską Orkiestrę Kameralną w ramach projektu „Muzyka dla ucha malucha III”. Aurelia Luśnia, i towarzyszący jej soliści: Rafał Grząka, Piotr Banaszek i Paweł Stankiewicz, zabrali najmłodszych w podróż kreśloną akordeonem, fortepianem i gitarą. Zobacz zdjęcia.

Dzięki dźwiękom płynącym ze sceny uczniowie mogli przenieść się na przykład w podwodny świat, którego tajemnice odkrywała Aurelia Luśnia, wcielająca się w rolę Arielki, bohaterki filmu Mała Syrenka. Przy okazji piosenki pochodzącej z filmu Księżniczka i żaba wokalistka przypomniała, że szczęściu trzeba dopomóc uczciwością i pracowitością, nawet w jazzującym Nowym Orleanie. Artyści zaprosili także młodych elblążan do świata Kopciuszka, prezentując kompozycję niegdyś wykonywaną przez Irenę Santor. Nie zabrakło konkursów, których zwycięzcy otrzymali płytę Aurelii Luśni, zatytułowaną Pozytywka. Kolejny koncert edukacyjny, organizowany przez EOK, odbędzie się 9 listopada, również w sali koncertowej ZPSM, i upłynie pod znakiem „biało-czerwonych” melodii. Tym samym kameraliści wraz z zaproszonymi gośćmi uczczą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
     
     Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
     Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik
     Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. J., Toyota Knedler
     Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
     

     Patronem medialnym EOK jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
     

Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama