UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Cantata edukacyjnie

 
Elbląg, Cantata edukacyjnie
fot. nadesłana

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata zakończyło właśnie realizację rocznego projektu wspierającego działania edukacyjno – artystyczne Chóru Cantata. Dzięki niemu trzydziestu chórzystów rozwijało swoje umiejętności wokalno – sceniczne oraz wzbogacało swoje kompetencje kulturowe.

Chór Cantata pod dyrekcją Marty Drózdy – Kulkowskiej, działający przy Stowarzyszeniu Miłośników Muzyki Cantata w Elblągu, pod patronatem Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej, uczestniczył w edukacyjnym projekcie rozwijającym kompetencje artystyczne chórzystów, zrealizowanym przy współudziale finansowym Samorządu Miasta Elbląg. Oprócz systematycznych prób, podczas których realizowano bieżący repertuar, członkowie chóru wraz z dyrygentem, pod okiem profesjonalistów uczestniczyli w doskonalących warsztatach w zakresie emisji głosu, interpretacji muzycznej w określonym repertuarze oraz ćwiczeniach eliminujących skutki tremy, rozwijających wrażliwość artystyczną. Stowarzyszenie stale zabiega o to aby chórzyści systematycznie i sukcesywnie rozwijali swoje wokalne umiejętności co przekłada się na poziom artystyczny całego zespołu i jego osiągnięcia w kraju i za granicą. W ramach takich edukacyjnych projektów Chór Cantata współpracuje z doświadczonymi i uznanymi artystami i specjalistami, autorytetami w dziedzinie edukacji muzycznej, tj.: Agnieszka Franków – Żelazny, Marcin Wawruk, Marcin Tomczak, Magdalena Poronin, Kamil Pękala i inni.
     Obecnie Chór Cantata pracuje nad ostatnim dziełem mistrza wszechczasów, legendarnym Requiem d-moll W.A Mozarta, które zaprezentuje elbląskiej publiczności niebawem. Bliższe informacje już wkrótce.
     Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Cantata i Chór Cantata życzą Państwu szczęścia i pomyślności oraz wielu wspaniałych, niezapomnianych artystycznych wrażeń w nadchodzącym Nowym Roku!
Zarząd SMM Cantata
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe
Upominki dla Uczniów
Prezent dla Nauczyciela