Wtorek 20-11-2018, imieniny Anatola, Sędzimira
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Ceramiony 2004

Centrum kultury Światowid ogłasza Ogólnopolski Konkurs Ceramiczny - Ceramiony 2004. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół plastycznych, członkowie sekcji i pracowni ceramicznych oraz uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej. Termin nadsyłania prac upływa 30 września. Najciekawsze prace stworzą pokonkursową wystawę.

Konkurs Ceramiony 2004 ma na celu propagowanie i prezentację ceramiki, wymianę doświadczeń między młodymi artystami oraz uwrażliwienie uczestników na otaczające ich środowisko. Mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół plastycznych, członkowie sekcji i pracowni ceramicznych oraz uczestnicy warsztatów terapii z całej Polski. W tych trzech kategoriach przyznane zostaną nagrody.
     Temat prac jest dowolny, jednakże przy ich wykonaniu należy posługiwać się wyłącznie technikami ceramicznymi. Do pracy, wraz z kartą zgłoszenia, należy dołączyć informację, w jaki sposób praca powstała, jakich technik użyto do jej wykonania. Nagrodzone prace przechodzą na własność organizatorów (CKiWM "Światowid" i Stowarzyszenie Kulturalne "Viva Art").
     Ceramiczne dzieła należy nadsyłać do 30 września na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej "Światowid" Pl .K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg. Szczegółowych informacji o konkursie udziela Ewa Prelewska, tel. (0-55) 611 20 85.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Domena .pl