UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co gra w duszy seniora?

 
Elbląg, Co gra w duszy seniora?

Jak najlepiej zaprzeczyć starości? Radość, muzyka i śpiew są dobrym sposobem na to, by jak najdłużej zachować dobrą formę i energię. Wiedzą o tym dobrze uczestnicy Przeglądu Zespołów Seniorskich.

Już w piątek 6 kwietnia o godz. 9.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” z hasłem na ustach „Co nam w duszy gra” wystąpią seniorzy z 21 zespołów. Są to głównie reprezentanci lokalnych ośrodków kultury, stowarzyszeń kulturalnych, klubów seniora i uniwersytetów trzeciego wieku.
       Tematem przewodnim przeglądu będzie muzyka disco. Uczestnicy zaprezentują najpopularniejsze polskie przeboje z tego gatunku. Nie zabraknie hitów muzyki rozrywkowej ostatnich lat, ale usłyszymy także utwór Urszuli Sipińskiej. Część zespołów oprócz występów wokalnych zaprezentuje grę na instrumentach. Będzie też można zobaczyć występ kabaretu, który pokaże skecz pt. "Pogodna jesień w Domu Seniora”.
       - Festiwal odbędzie się po raz szósty, chcemy na nim integrować seniorów z Elbląga i okolicznych miejscowości – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, zastępca Dyrektora Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. - Uważamy, że takie inicjatywy są potrzebne, aby seniorzy byli aktywni w życiu miasta, aby rozwijali swoje pasje i zainteresowania.
       Organizatorami 6. Przeglądu Zespołów Seniorskich są CSE „Światowid” w Elblągu oraz Pełnomocnik Prezydenta Elbląga ds. seniorów.
       Wstęp na przegląd jest bezpłatny, jednak organizatorzy zastrzegają, że ilość miejsc jest ograniczona.
      
Agnieszka Pastuszka, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama