Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Pożar w Jegłowniku Pożar w Jegłowniku

Czas na relaks

Elbląg, Czas na relaks

„Relaksu to czas" to projekt kulturalno - rekreacyjny adresowany do osób niepełnosprawnych i wolontariuszy w ramach, którego już w poniedziałek 30 czerwca w Światowidzie odbędą się zajęcia teatralne. Zapraszamy wszystkich chętnych.

- Udział w projekcie umożliwia nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy uczestnikami oraz realizację własnej aktywności twórczej. Wspólne działania sprzyjają integracji grup rówieśniczych. Celem projektu jest również propagowanie aktywnych form wypoczynku poprzez działania kulturalne i rekreacyjne adekwatne do pory roku - mówi Monika Stando.
     Działania realizowane są w połowie i na zakończenie roku. Jest to założenie celowe, bowiem ma to być moment podsumowania pewnego etapu. Czerwiec dla wielu, spośród uczestników projektu jest miesiącem związanym z zakończeniem roku szkolnego. Natomiast grudzień podsumowuje rok kalendarzowy. Każdy z tych momentów jest związany z refleksją nad tym, co zostało zrealizowane, co się zdarzyło i stanowi znakomity czas na aktywny odpoczynek.
     - Daje to z jednej strony poczucie otrzymania nagrody, a z drugiej rodzi poczucie satysfakcji. Każdemu jest to bardzo potrzebne w jednakowym zakresie. Każdy z tych miesięcy sprzyja innym rodzajom aktywności - mówi Teresa Miłoszewska ze Światowida.
     W ramach projektu odbyła się już bardzo atrakcyjna programowo 2-dniowa wycieczka po Mazurach oraz zajęcia z ceramiki i witrażu. W ubiegłą sobotę w Parku Leśnym Bażantarnia młodzież niepełnosprawna wspólnie z wolontariuszami wzięła udział w integracyjnym ognisku.
     Uczestnicy projektu wezmą jeszcze udział w zajęciach teatralnych, które odbędą się 30 czerwca o godz. 15 w CKiWM "Światowid". Zapraszamy wszystkich chętnych.
     Realizatorami projektu są: Stowarzyszenie Kulturalne „Viva Art" w Elblągu oraz Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.
     Projekt uzyskał dofinansowanie Urzędu Miejskiego w Elblągu ( środki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ) oraz Warmińsko - Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe