Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czekamy na dzieła

Trwa V edycja Programu Literackiego Fundacji Elbląg, którego celem jest promocja i wspieranie elbląskich pisarzy, poetów i publicystów, także osób debiutujących. Termin zgłaszania prac mija 31 stycznia.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
     „Elbląska Książka Roku” - nagrodzona zostanie najlepsza publikacja dotycząca Elbląga i regionu elbląskiego lub autorstwa elblążanina, która ukazała się na rynku wydawniczym Elbląga w 2006 roku.
     „Elbląski Rękopis Roku” - nagrodą będzie sfinansowanie wydania dotychczas nieopublikowanej jako całość pracy literackiej: powieści, zbioru wierszy, opowiadań, dramatów, utworu typu wspomnieniowego itp.
     Autorzy zgłaszanych prac muszą być mieszkańcami Elbląga lub muszą być związani z miastem nauką lub pracą zawodową.
     - Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpropagowanie naszego konkursu w swoim środowisku, zwłaszcza tej drugiej kategorii konkursowej - mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg. - Wiemy, że wielu młodych ludzi ma już za sobą pierwsze próby literackie, nierzadko bardzo udane. Należy im się od nas, dorosłych, zachęta, aby odważyli się zaprezentować je szerszej publiczności. Młodzi twórcy stają przed szansą swej pierwszej publikacji, co jest nagrodą bardzo cenną, bo rzadko udaje się im przezwyciężyć związane z wydaniem książki trudności finansowe i organizacyjne. Prosimy o pomoc w odkrywaniu literackich talentów. Zapewniamy wszelką pomoc edytorską.
     Aby przystąpić do konkursu, należy dostarczyć do biura Fundacji Elbląg z siedzibą przy ul. Związku Jaszczurczego 17 wniosek zgłoszeniowy zawierający dane personalne autora, informację o jego dorobku literackim oraz pracę zgłaszaną do konkursu w danej kategorii.
     Prace przyjmowane będą tylko do 31 stycznia. Koordynatorem konkursu jest Piotr Derlukiewicz.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szafka RTV pod telewizor Remo Biała 170 cm
AMK Kuchnia 3
AMK Kuchnia 10
AMK Szkło ozdobne 8