UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

"czy to jest kochanie?" już w marcu w Światowidzie

 
Elbląg, "czy to jest kochanie?" już w marcu w Światowidzie
fot. nadesłana

Jeszcze tylko dwa dni recytatorzy i wykonawcy piosenki poetyckiej mogą zgłaszać się do udziału w części konkursowej Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”, który w marcu odbędzie się w Elblągu.

Festiwal jest imprezą otwartą dla artystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i dorosłych. Jak mówią organizatorzy z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, powstał, by popularyzować sztukę recytatorską i śpiewanie poezji, a także literaturę polską i światową.
       - Część turniejowa obejmuje kategorie recytacji i piosenki poetyckiej, a tematem przewodnim festiwalu jest miłość – mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik artystyczny festiwalu. – Dajemy możliwość rozwijania wyobraźni twórczej i poszukiwań różnorodnych rozwiązań artystycznych, w tym pozasłownych form wyrazu scenicznego.
       Festiwal pozwala także na konfrontacje z publicznością i specjalistami z dziedziny sztuki żywego słowa i muzyki – przesłuchania konkursowe odbywają się przy udziale widowni, zaś uczestników części konkursowej ocenia jury. W tym roku laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa "...czy to jest kochanie?" wybiorą Joanna Lewandowska - Zbudniewek, Jarosław Wasik i Krzysztof Wieszczek.
       Przesłuchania w dwóch kategoriach - piosenka poetycka i recytacja odbędą się 18 marca. Zgłoszenia udziału w prezentacjach konkursowych przyjmowane są do 1 marca mailem na adres aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
       Szczegółowe informacje na temat festiwalu oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie.
      
Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama