Niedziela 20-01-2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

...Czy to jest kochanie? w Światowidzie

Elbląg, ...Czy to jest kochanie? w Światowidzie Podczas festiwalu wystąpi Ewa Błaszczyk.

Ideą Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?” jest, by młodzi utalentowani artyści z całej Polski twórczo rywalizowali ze sobą w czterech kategoriach: recytacji, teatru jednego aktora, piosenki poetyckiej oraz małych form teatralnych. Zawsze z dbałością o czystość i piękno języka polskiego.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla miłośników twórczości Włodzimierza Wysockiego prezentację unikatowych materiałów ze zbiorów Koszalińskiego Muzeum imienia artysty. W Sali Kameralnej Kina Światowid prezentowane będą filmy dokumentalne, recitale, zdjęcia, koncerty i wywiady.
     Tradycją stało się już, że festiwal to także koncerty gwiazd. W tym roku Renata Przemyk wykona piosenki ze swej najnowszej płyty, pt. „Odjazd”. Janusz Radek zaśpiewa utwory Czesława Niemena. Z recitalem wystąpią też laureaci Grand Prix ubiegłorocznego „...Czy to jest kochanie?” – Barbara Hanaczewska i zespół Locomitywa.
– Zainteresowanie widzów tegorocznym festiwalem jest olbrzymie. Bilety na Koncert Galowy, podczas którego wystąpi Janusz Radek, rozeszły się bardzo szybko. Teraz prowadzimy już tylko zapisy na listę rezerwową – mówi Wioletta Staniszewska, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży CSE Światowid. – Widzów zapraszamy też na monodram Ewy Błaszczyk „Rok magicznego myślenia”. Ponieważ sztuka wymaga kameralnego otoczenia i grana będzie na Scenie na Piętrze w CSE Światowid, do sprzedaży jest tylko 20 biletów.
     
     Szczegółowy program XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?” w CSE Światowid:
     
     6 maja (czwartek)
– Sala Kameralna Kina Światowid, godz. 18
     Prezentacja unikatowych materiałów filmowych ze zbiorów Koszalińskiego Muzeum im. Włodzimierza Wysockiego. Filmy dokumentalne, recitale, koncerty, wywiady, utrwalone w zapisie filmowym fragmenty spektakli teatralnych z jego udziałem, a także nieznane fotografie artysty. Wstęp wolny.
     
– Scena na Piętrze, godz. 20
     Monodram Ewy Błaszczyk „Rok magicznego myślenia”.
     Cena biletu 40 zł.
     
     7 maja (piątek)
– Sala Kina Światowid, godz. 19
     Koncert Renaty Przemyk „Odjazd”.
     Cena biletu 45 zł.
     
     9 maja (niedziela)
– Teatr im. A. Sewruka w Elblągu, godz. 19
     Recital Barbary Hanaczewskiej i zespołu Locomitywa.
– Koncert Laureatów XIV edycji Festiwalu Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?”
– Koncert Janusza Radka „Dziwny jest ten świat – Opowieść Niemenem”
     Cena biletu 50 zł.
     
     7 – 9 maja (piątek - niedziela)
     Prezentacje konkursowe w kategoriach:
     7 maja – recytacja
     8 maja – teatry jednego aktora, recytacja, piosenka poetycka
     9 maja – małe formy teatralne
     Wstęp wolny.
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna