Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Daj się wydać!

Ruszyła VI edycja Programu Literackiego Fundacji Elbląg. Konkurs wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach: „Elbląska Książka Roku” oraz „Elbląski Rękopis Roku”. Prace należy składać w biurze Fundacji do 31 stycznia 2008 roku.

Program Literacki wyłania mistrzów pióra w dwóch kategoriach konkursowych: „Elbląska Książka Roku” oraz „Elbląski Rękopis Roku”. Wyboru nominacji oraz zwycięzców dokonuje Kapituła Konkursu, która kieruje się m.in. poziomem literackim pracy, poziomem edytorskim oraz tematycznym związaniem utworu z miastem i regionem elbląskim.
     Tytuł „Elbląska Książka Roku” może otrzymać publikacja, która została wydana i ukazała się na rynku wydawniczym Elbląga w 2007 roku. Jej tematyka musi dotyczyć Elbląga i regionu elbląskiego. Laureat otrzymuje dyplom oraz nagrodę finansową w wysokości 2000 zł.
     Tytuł „Elbląski Rękopis Roku” może otrzymać niepublikowana wcześniej jako całość praca literacka (powieść, zbiór wierszy, zbiór opowiadań, zbiór dramatów, utwory typu wspomnieniowego itp.). Laureat otrzymuje dyplom oraz sfinansowanie ze środków Fundacji edycji publikacji. Część nakładu przypada także samemu autorowi.
     Zgłoszenie do konkursu następować będzie poprzez dostarczenie do biura Fundacji wniosku zgłoszeniowego zawierającego dane personalne autora i informację o jego dorobku literackim. Dołączyć należy także książkę zgłaszaną do konkursu (kategoria: „Elbląska Książka Roku”) lub pracę konkursową w formie maszynopisu bądź wydruku komputerowego (kategoria: „Elbląski Rękopis Roku”).
     Prace należy składać w biurze Fundacji Elbląg, przy ul. Zw. Jaszczurczego 17, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Termin zgłaszania prac mija 31 stycznia 2008 roku.
     Więcej informacji o Programie można znaleźć w Regulaminie zamieszczonym na stronie www.fundacja.elblag.pl w dziale >Program Literacki<.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Konto poczty elektronicznej
Domena .pl