Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Daj się wydać!

Jeszcze tylko kilkanaście dni mają literaci na zgłaszanie swoich prac do konkursu Fundacji Elbląg. Przypominamy, termin upływa 31 stycznia.

Celem Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg jest wyłonienie zwycięzców w dwóch kategoriach: debiutu literackiego oraz książki roku.
     Do tytułu „Elbląskiego Rękopisu Roku" mogą być zgłaszane niepublikowane wcześniej jako całość prace literackie. Laureat otrzymuje dyplom oraz sfinansowanie ze środków Fundacji edycji publikacji. Część nakładu przypada także samemu autorowi.
     Tytuł „Elbląskiej Książki Roku" przypada publikacji, która została wydana i ukazała się na rynku wydawniczym Elbląga w 2008 roku. Zwycięzca otrzymuje nagrodę finansową w wysokości nie mniejszej niż 2000 zł.
     Udział w Konkursie Literackim mogą wziąć elblążanie oraz osoby związanych z Elblągiem pracą zawodową. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 16. roku życia. A jakie teksty będą brane pod uwagę w tej edycji Konkursu?
     – Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku chodzi o utwory lub zbiory tekstów stricte literackich – informuje Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg. – Mogą to być zestawy tekstów poetyckich, utwory dramaturgiczne, powieści, zestawy opowiadań, eseje czy teksty pamiętnikarskie, względnie synkretyczne pod względem gatunkowym. Nie są i nie będą w Konkursie brane pod uwagę teksty naukowe, popularno-naukowe, użytkowe czy publicystyczno-dziennikarskie.
     Aby wziąć udział w Konkursie należy złożyć wniosek zgłoszeniowy, zawierający dane personalne autora i informację o jego dorobku literackim wraz z załączonymi dwoma egzemplarzami książek zgłaszanych do Konkursu (kategoria „Elbląska Książka Roku") albo dwoma egzemplarzami maszynopisów bądź wydruków komputerowych debiutanckich tekstów startujących w Konkursie (kategoria „Elbląski Rękopis Roku").
     Termin zgłaszania prac mija 31 stycznia 2009 r. Wnioski przyjmuje biuro Fundacji Elbląg, ul. Zw. Jaszczurczego 17.
     Szczegóły dotyczące Konkursu zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie www.fundacja.elblag.pl.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka GODŁO
Polar z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA
Naszywki