Piątek 15-02-2019, imieniny Faustyna, Jowity
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

DKF nominowany!

Elbląg, DKF nominowany!
Nagroda przyznawana we wszystkich kategoriach.

Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka działający przy centrum kultury „Światowid” został nominowany do Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Nagroda Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej ma charakter doroczny, a jej celem jest wyróżnienie podmiotów wspierających rozwój polskiej kinematografii, promujących jej dorobek i ułatwiających społeczeństwu dostęp do polskiej twórczości filmowej. Przyznawana jest w jedenastu kategoriach.    
     Ta nominacja sprawiła nam wielką radość, zwłaszcza że kandydatów zgłaszają instytucje kultury, szkoły filmowe, władze samorządowe, instytucje pozarządowe związane z kulturą i inne podmioty, działające w sektorze kultury z całej Polski - mówi Natalia Klonowska z CKiWM „Światowid" i opiekunka DKF-u. 
     Elbląski DKF istnieje już 30 lat! Od 2006 roku jest współfinansowane przez PISF, a prowadzące je kino „Światowid" pozyskuje środki z instytutu na realizację wielu projektów: „Filmowa Polska - przedsięwzięcie promujące obchody 100-lecia filmu polskiego", „Nowoczesna kultura - utworzenie kina cyfrowego w CKiWM Światowid - etap II", a także „Filmoteka Szkolna - pytania i odpowiedzi. Szkolenia dla nauczycieli", a także bierze udział m.in. w szkoleniach związanych z tematem edukacji filmowej, seminariach filmoznawczych i spotkaniach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.
     - Warto dodać, że nominacje otrzymały też przedsięwzięcia, które „Światowid" zaprasza i realizuje w Elblągu, jak na przykład Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej (nominacja w kategorii „Edukacja młodego widza"), Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty czy Planete Doc Review (Międzynarodowe wydarzenie filmowe) czy Repliki nominowanego w kategorii „Krajowe wydarzenie filmowe" Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – informuje Justyna Kozłowska-Dyrla, rzecznik prasowy CKiWM „Światowid”.   
     
     Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy 4 maja.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Długopis lub pióro na Walentynki
PREZENT NA WALENTYNKI
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem