Środa 24-04-2019, imieniny Grzegorza, Horacego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobra noc z kabaretem

 
Elbląg, Dobra noc z kabaretem
Ubiegłoroczna Zamkowa Noc z Kabaretem, fot. I. Rupniewski

Kwadrans żartowania to jak 10 minut wiosłowania - taką terapię śmiechem proponują organizatorzy Elbląskich Nocy podczas drugiego dnia Festiwalu Elbląskie Noce. Na scenie zaprezentują się wtedy kabarety Limo, Jurki, K2 i Puk.

Spontaniczny śmiech pomaga odreagować stres, konflikty i frustracje - szczególnie te związane z końcem wakacji dlatego w sobotę, 24 sierpnia Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na Elbląskie Noce. Na Dziedzińcu Centrum Sztuki Galeria El w programie "Dobra noc z kabaretem, czyli rozmowy przed snem"  zaprezentują się cztery kabarety.
     Limo to obecnie jeden z najlepszych Kabaretów a ich występy są niezapomniane i stale zaskakują.
     Kabaret Jurki mimo lekkości scenicznej, bardzo poważnie traktuje odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program.
     Kabaret Puk lubi bawić się nie tylko czarnym humorem, którego popis daje w najnowszym programie „Jebudu” i czasami sięga po absurd, lecz także zwraca się ku codziennym problemom, przerysowując je w zabawny sposób.
     Z kolei kabaret K2 pomysły czerpie z otaczającej nas rzeczywistości. W ich programie nie znajdziemy liryki, skecze piszą aby widza rozbawić, ale zawsze w podtekście chcą coś nimi przekazać.
     Elbląskie Noce to Festiwal, w ramach którego prezentowane są koncerty i recitale, które zyskały uznanie krytyków oraz publiczności, a także te przygotowywane specjalnie na potrzeby Nocy. Stałym punktem programu Festiwalu stała się „Zamkowa Noc z Kabaretem" reżyserowana przez Krzysztofa Jaślara. Tematem tegorocznej Zamkowej Nocy jest "Dobra noc z kabaretem, czyli rozmowy przed snem". Koncert poprowadzą Znany Wojtek Kamiński i Sasza Żejmo z kabaretu Jurki.
     
"Dobra noc z kabaretem, czyli rozmowy przed snem" w ramach Elbląskich Nocy. Festiwalu Piosenki Wartościowej - 24 sierpnia. Reżyseria: Krzysztof Jaślar. Prowadzenie: Znany Wojtek Kamiński i Sasza Żejmo. Wystąpią kabarety: Limo, Jurki, K2 i Puk.
     
     Cena biletów: od 40 zł do 80 zł.
     Ceny biletów zależą od sektora. Rozmieszczenie sektorów można sprawdzić na stronie internetowej (przy danym wydarzeniu) oraz w kasie CSE „Światowid”. Zakup biletów on-line.
     Szczegółowy program całej imprezy dostępny jest na: www.swiatowid.elblag.pl lub www.swiatowid.elblag.pl/noce
     
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem