Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dobro - podaj dalej! Być jak Jan Paweł II

 
Elbląg, Dobro - podaj dalej! Być jak Jan Paweł II fot. nadesłana

Wielkimi krokami zbliża się czas kanonizacji Jana Pawła II, z tej okazji CSE Światowid zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym pt. „Dobro - podaj dalej! Być jak Jan Paweł II”. Prace można przesyłać do końca marca.

Z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za dar, jakim była możliwość życia w czasach Jego pontyfikatu.
     - Chcemy, aby nie tylko czasy pontyfikatu, lecz całe życie Jana Pawła II, jego usposobienie czy poczucie humoru było inspiracją dla pokolenia młodych – wyjaśniają organizatorzy. - Dlatego zadaniem osób biorących udział w konkursie jest stworzenie pracy, która ma pokazać przykłady, jak można podążać za słowami Jana Pawła II, czyniąc dobre uczynki, kiedy ma się kilka lub kilkanaście lat.
     Dopuszczalne w konkursie techniki to: malarstwo, grafika, collage, rysunek. Organizatorzy proszą o nie przysyłanie prac w technikach nietrwałych, np. wyklejanych makaronami, kaszami, plasteliną itp. Minimalny format prac to A3, zaś maksymalny format prac: płaskich – 100x70 cm. Uczestnik konkursu może przedstawić maksymalnie jedną pracę.
     Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ośrodków szkolno-wychowawczych z województwa warmińsko-mazurskiego. Prace będą oceniane w następujących kategoriach wiekowych: I kategoria – klasy I – III SP, II kategoria – klasy IV– VI SP, III kategoria – gimnazjum, liceum. W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda główna i trzy wyróżnienia. Nagrodzone, wyróżnione i zakwalifikowane prace będzie można oglądać na wystawie w CSE Światowid. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl.
     
     Termin składania prac to 31 marca (decyduje data wpłynięcia pracy). Prace prosimy przesyłać na adres Organizatora (Centrum Spotkań Europejskich Swiatowid w Elblągu, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg) z dopiskiem: „Konkurs plastyczny Dobro – podaj dalej!”
     Regulamin konkursu dostępny tutaj.
     
     

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych