Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Duża radość...

W centrum kultury Światowid odbyły się dzisiaj VI Regionalne Prezentacje Artystyczne Ośrodków Szkolno-Wychowawczych.

Ponad 200 wychowanków z województwa warmińsko – mazurskiego i pomorskiego zaprezentowało swoje umiejętności na scenie kina Światowid. Przed publicznością występowali młodzi artyści z 16 ośrodków, m.in. z Olsztyna, Mrągowa, Gołdapi, Szymanowa, Nowego Dworu Gdańskiego, Ostródy, Iławy, Morąga, Kamiennicy Elbląskiej i Elbląga. Tegoroczna edycja imprezy rozszerzona została o formy teatralne, tak więc były tańce, spektakle i piosenki.
     - Nasi wychowankowie chętnie pokazują się na scenie – powiedziała Jolanta Sikora, nauczycielka języka polskiego i opiekunka grupy teatralnej z Olsztyna. – Częstą uświetniają imprezy, jakie odbywają się w mieście. Od ośmiu lat prowadzę grupę teatralną i bardzo się cieszę, że jest impreza, na której możemy się pokazać. To dla młodzieży duża radość, że mogą zaprezentować swoje umiejętności. Dzisiaj wystawili swój najnowszy spektakl pt. „Obrazki z Japonii”. Była to premiera tego przedstawienia.
     Prezentacje dają młodzieży nie tylko zadowolenie z możliwości pokazania się na scenie, ale również okazję do integracji z rówieśnikami, a dla opiekunów to sprzyjająca okoliczność do wymiany doświadczeń.
     VI Regionalne Prezentacje Artystyczne Ośrodków Szkolno – Wychowawczych jak zwykle nie miały charakteru konkursu, lecz ich celem było ukazanie dorobku poszczególnych zespołów. Wygraną dla dzieci i młodzieży była już szansa wystąpienia na scenie, przed licznie zgromadzoną publicznością. Nie zabrakło jednak skromnych upominków dla uczestników.

L
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

OKOWOKO s.c.
Soczewki kontaktowe ALCON Air Optix Aqua
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE