Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dyplomy plastyków na wystawie

 
Elbląg, Dyplomy plastyków na wystawie fot. nadesłane
Rek

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza serdecznie na pierwszą wystawę dyplomów, która odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18 w Centrum Sztuki Galeria El. Wystawie towarzyszyć będzie wydanie pierwszego katalogu. Zapraszamy!

Czym są Dyplomy Liceum Plastycznego? Z pewnością podsumowaniem procesu kształcenia, popisem umiejętności warsztatowych, świadectwem świadomego wyboru środków ekspresji. Sadzę także, iż dają obraz osobowości dyplomanta. Mam nadzieję, że są wyrazem pewnej gotowości na konfrontację z krytyką.
     Nauka w Liceum Plastycznym jest niewątpliwie wytężoną pracą intelektualną połączoną z wysiłkiem fizycznym i psychicznym, wymuszającą u młodych ludzi systematyczność, sprawną organizację czasu. Wyjątkowość szkół artystycznych widać w indywidualizacji nauczania, które w autentyczny sposób dociera do młodzieży. Kształcenie w Liceum Plastycznym to różnorodność przedsięwzięć, wyjątkowa atmosfera podczas długich warsztatów, niepowtarzalny klimat plenerów i wyjazdów, spotkań z artystami. To nie tylko nauczanie – to wspólna droga ucznia z nauczycielem. Syntezą tych wszystkich działań artystycznych, pedagogicznych i dydaktycznych jest praca dyplomowa. (fragment wstępu do katalogu)

 


     Z ogromną satysfakcją pragnę zaprosić wszystkich do zapoznania się z prezentacją wybranych prac dyplomowych pierwszych absolwentów Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Żywię nadzieję, iż różnorodność podejmowanej tematyki, sprawne łączenie tradycyjnego warsztatu z otwartością na nowe idee, techniki i środki artystycznej wypowiedzi znajdą uznanie w Państwa oczach.

Krystyna Brinkiewicz, dyrektor Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naklejki na meble
Fototapeta lateksowa 150x260 cm - Paryż
Fototapety z mapami
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp