Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dziecięca Akademia Tańca

 
Elbląg, Dziecięca Akademia Tańca

Dziecięca Akademia Tańca to program skierowany do najmłodszych. W Centrum Tańca „Promyk” dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły uczyć się tańca towarzyskiego, narodowego oraz nowoczesnego.

– Obecnie nie ma możliwości prowadzenia dodatkowych zajęć w przedszkolach publicznych, a tak małe dzieci mają niesamowitą potrzebę ruchu – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Stąd pomysł, żeby wprowadzić dodatkowe zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.
     Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci, poprzez zabawę, uczyć się będą krótkich choreografii opartych na tańcu towarzyskim, nowoczesnym i ludowym. W ten sposób rozwiną poczucie rytmu, poprawią sprawność ruchową, koordynację oraz muzykalność.
     Taniec ma ogromny wpływ na kształtowanie osobowości dziecka i jego prawidłowy rozwój psychofizyczny. Gwarantuje odpowiedni rozwój sylwetki, koryguje wady postawy. Tańczące dzieci z reguły lepiej się uczą, łatwiej zapamiętują oraz lepiej znoszą stres. Zajęcia taneczne pomagają także pokonywać wewnętrzne opory dziecka oraz nieśmiałość. Taniec uczy również kultury osobistej, wzmacnia poczucie własnej wartości i wyzwala kreatywność.
– Regularne zajęcia to także sposób na wyrabianie w dziecku nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu – mówią organizatorzy. – Poprzez te zajęcia każdy rodzic może sprawdzić czy jego dziecko posiada zdolności taneczne oraz czy taniec stanie się jego hobby. A gdy dzieci nauczą się już trochę tańczyć, czekają je konkursy z nagrodami, pokazy oraz turnieje. Na parkiecie wśród publiczności i braw każde dziecko poczuje się jak prawdziwa gwiazda.
     Na pierwsze zajęcia w ramach Dziecięcej Akademii Tańca CT „Promyk” zaprasza 2 grudnia o godz. 17 do Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80.
     
Edyta Bugowska, CSE Światowi
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem