Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziecięce malarstwo i witraż

Elbląg, Dziecięce malarstwo i witraż Jedna z prac

W piątek 8 sierpnia o godz. 17 w Galerii Nobilis odbędzie się wernisaż wystawy prac wykonanych przez dzieci uczęszczające na zajęcia do sekcji plastycznych działających przy Światowidzie.

Prace wykonane zostały przez dzieci w wieku od 7 do 13 lat na przełomie 2007 i 2008 roku. Na wernisażu eksponowane będzie malarstwo sztalugowe wykonane farbami akrylowymi oraz witraż utworzony z folii witrażowych oraz taśm ołowianych. Materiały na zajęcia ufundowane są przez firmę Pujan.
     Przy Światowidzie działają dwie sekcje plastyczne dla dzieci.
     - Pierwsza obejmuje zajęcia plastyczne - ogólnorozwojowe, które mają na celu poruszenie problemu formy i wyobraźni – wyjaśnia instruktor plastyki Aleksandra Matulewicz. - Na zajęciach tych dzieci zapoznają się z takimi dyscyplinami sztuki, jak malarstwo sztalugowe, malarstwo na szkle, rzeźba, ceramika oraz inne prace manualne.
     - Druga sekcja – kontynuuje instruktorka - obejmuje zajęcia z witrażu, które mają na celu przybliżenie techniki witrażu wykonywanego za pomocą folii witrażowych oraz taśm ołowianych.
     Wystawa stanowi podsumowanie umiejętności nabytych podczas uczęszczania na zajęcia plastyczne do Światowida. Swoje prace zaprezentują: Kinga Leigner, Kinga Wojtczak, Katarzyna Kozieł, Aleksandra Wojtkowska, Alicja Jurewicz, Magdalena Podobińska, Michalina Kordecka, Anna Budyś, Kinga Ślęzak, Dominika Branicka, Maria Wojciechowska, Karolina Rogowska, Kaja Piejdak, Stefania Miłosz, Daria Miłosz, Dominika Szymańska, Dominika Dębowska, Iga Patynowska, Ada Kowulska, Paulina Kisiel, Dominika Rojek, Weronika Podhorodecka.
     
     Na wernisaż zaprasza Monika Stando z CKiWM Światowid:

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%
DRZWI PORTA INSPIRE-PROMOCJA!!
AMK Kuchnia 12